Наша діяльність

У кожної людини рано чи пізно виникає момент зустрічі з оптикою. У кого-то він викликаний бажанням прикрасити обличчя ефектним аксесуаром – сонцезахисними окулярами і, одночасно, захистити очі від ультрафіолетового випромінювання. Хтось хоче краще бачити в різних ситуаціях – за комп'ютером, за кермом, під час читання, під час відпочинку і роботи. Для кого-то оптична корекція зору – єдиний спосіб чітко бачити. У кожної людини свій шлях в оптику зі своїми емоціями і очікуваннями. Ми намагаємося зробити так, щоб цей самий момент зустрічі з оптикою став якомога більш корисним і приємним.

«Дом оптики» — це мережа магазинів, що пропонує повний набір оптичних послуг, починаючи від вирішення питань корекції зору, а також модними рішеннями в сфері сонцезахисної оптики і закінчуючи надійним гарантійним сервісом. Це підбір і продаж контактних лінз, а також виготовлення окулярів будь-якої складності з використанням лінз відомих компаній, серед яких — Carl Zeiss Vision, Essilor International, Hoya Corporation, Seiko Optical Products. Достатній запас лінз на складі кожного з салонів дозволяє виконувати більшість замовлень протягом декількох годин. У салонах є спеціально обладнані майстерні, завдяки чому можлива оперативна вставка лінз в оправи, ремонт очок і їх післяпродажне обслуговування.

«Дом оптики» — це лікарі-офтальмологи і оптометриста високого професійного рівня. Вони регулярно беруть участь в практичних семінарах, що проводяться провідними фахівцями оптичних марок, а значить, готові запропонувати клієнтам кращі варіанти окулярів і контактних лінз відповідно до їх індивідуальних запитів.

Ми прагнемо до створення такого магазину оптики, де поєднуються постійний якісний ріст в області асортименту, рівень продажів і сервісу з підтриманням емоційної зв'язку з нашими клієнтами і партнерами. В основі нашої ідеології лежать етичні принципи і загальнолюдські цінності: відповідальність, дружелюбність, сімейність.