Наші досягнення

Звичайно, як і будь-якої компанії, нам приємно отримувати відзнаки в своєму професійному середовищі. Але  головним досягненням ми вважаємо вдячність своїх клієнтів. Ми вдячні їм за вибір нашої компанії — вибір на користь якісного продукту і професійного сервісу. В основі нашої роботи лежить  тверде переконання в тому,  що будь-які проблеми, пов'язані з опіческой і контактної корекцією зору, сучасний оптичний салон може вирішити найкращим чином в індивідуальному порядку. Ми пишаємося кожним нашим клієнтом за високу культуру ставлення до оптиці і сподіваємося на довгу дружбу!

А тепер, кілька фактів про наші досягнення в галузі:

Уже в 2005 році «Дом Оптики» (тоді ще «Еврооптика») переміг у щорічному конкурсі «Найбільший партнер північного регіону», організатором якого виступала IMMI OPTIC Distribution.

У 2007 році компанія провела ребрендинг і разом з новим ім'ям «Дом Оптики» поставила більш серйозні завдання щодо філософії і загального стилю, залишивши лише найголовніше – турботу і глибоку повагу до клієнта. Після здійснення ребрендингу змінилася і стратегія просування торгової марки на ринку України. В 2009 році «Дом оптики» провів комплексну рекламну кампанію в підтримку імені бренду, де використовував слоган «Давайте дружити домами…».

У 2007 році два салони мережі «Дом Оптики» були обладнані приладом Relaxed Vision Terminal від світового оптичного лідера CARL ZEISS. Він дозволяє з високим рівнем точності виробляти вставку лінз в оправи. Нова концепція очкової корекції зору за допомогою цього приладу – «relax vision»: висока якість очок забезпечує «відпочинок» очей.

У листопаді 2008 року на престижній 7-ий спеціалізованій виставці «Салон оптики. Україна 2008» компанія отримала диплом конкурсу «Оптичне визнання» у номінації «Краща оптика східного регіону».

У 2009 році на щорічному харківському конкурсі «Fashion Премія», компанія «Дом Оптики» перемогла в номінації «Fasion Glasses» як мережа салонів, що володіє найстильнішою колекцією сонцезахисних окулярів в Харкові.

7 березня 2012 року «Дом оптики» відсвяткував 10-річний ювілей роботи компанії.

У 2012 році консультантам мережі презентована нова форма, дизайн якої був розроблений і втілений відомим харківським дизайнером Костянтином Пономарьовим. Костянтин також подбав про те, щоб у «Дома оптики» з'явився свій талісман — плюшевий ведмедик — символ будинку, тепла і затишку.

У серпні 2013 року салон «Дом Оптики» на вул.Пушкінській, 42 був обладнаний приладом Relaxed Vision Terminal від світового оптичного лідера CARL ZEISS.

У грудня 2013 ми отримали премію «Luxury»  за активну участь в модному житті Харкова.

За версією компанії "OPTIC DIAS" - офіційного дистриб'ютора лінз ZEISS в Україні, мережа "Дом оптики" є лідером по підбору та продажу складних рецептурних лінз ZEISS в Україні.

28 травня 2016р. відкрився перший салон «Дом оптики» в Києві за адресою вул.Антоновича, 123.

У 2016 році ми освоїли новий напрямок - ортокератологіі. Два салону (пр.Незалежності, 17 і вул.Крещатик, 200) були переобладнані для підбору нічних лінз, а лікарі пройшли відповідну підготовку. Тепер ми по-праву можемо сказати, що надаємо всі види неопераційних методів корекції зору.

7 лютого 2017 "Дом оптики" презентував нову колекцію італійських очок Baldinini в показі одягу торгової марки Marchi, який проходив в рамках Ювілейній 40-й Ukrainian Fashion Week!

У 2017 році "Дом оптики" відсвяткував своє 15-річчя! Ця подія ознаменувалося відкриттям двох салонів в Києві: на вул.Саксаганського, 70/16 і вул.Попудренка, 65 (ТРК «Базар на Лісовій»). А також новим ремонтом в салоні на вул.Університетській, 31.

Усі салоны «Дом оптики» оснащені сучасним обладнанням. В тому числі, сучасними кріслами в кабінетах лікаря, в яких клієнти можуть з комфортом перевірити зір.

2018 рік - відкриття двох салонів "Дом оптики" в м.Дніпро.

2019 рік - відкриття першого кабінету апаратного лікування зору в Харкові на вул.Пушкінській, 42.

В даний час «Дом оптики» продовжує політику вдосконалення сервісу і асортименту.