Слова зайві, любов видно по очах. Оправи від 549 грн.

Які очі найкрасивіші? Може, зелені, як безкраї луки, освітлені весняним сонцем. Або блакитні, як небо і море – символи нескінченності. А ще є карі, зігріваючі теплом, як ароматна кава з корицею. І сірі, як густий туман, в який хочеться зануритися. Які ж очі самі - самі? Ми знаємо відповідь – улюблені! Немає нічого прекраснішого, ніж рідні, кохані очі. Немає людини гарніше, ніж людина з палаючими закоханими очима.

У переддень двох романтичних свят –  Дня всіх закоханих і Міжнародного жіночого дня –  8-го березня, мережа салонів «Дом оптики» поповнила асортимент оправ. На полицях наших салонів легко вибрати подарунок для себе та близьких. Ціна оправ від 549 грн. Ви можете підібрати оправу і замовити собі або коханим окуляри для роботи за комп'ютеромофісні або прогресивні окуляриокуляри для водіння і ще багато інших. У салонах «Дом оптики» допоможуть підібрати найкращий варіант.

Бажаємо, вам завжди бачити здорові, щасливі і наповнені любов'ю очі близьких. Адже слова зайві, коли любов видно по очах.

Чекаємо у салонах «Дом оптики»