Прилад I-Terminal виробництва компанії Carl Zeiss

Прилад I-Terminal виробництва компанії Carl Zeiss — це високоточна цифрова автоматична система центрування лінз в окулярах. Прилад дозволяє побачити себе в декількох проекціях в новій оправі з боку, розраховує індивідуальні параметри посадки оправи, які необхідні для індивідуального виготовлення сучасного дизайну ваших окулярних лінз. Особливо ці параметри важливі при підборі прогресивних і офісних лінз.

Для того, щоб нова лінза була по-справжньому комфортною, фахівцям оптики в кожному випадку необхідно точно слідувати інструкціям по вимірюванню зору і монтажу лінзи в оправу. Після попередньої примірки оправи, необхідно виміряти її характеристики та індивідуальні параметри клієнта. Для цього на обрану оправу одягається спеціальна «рамка» і положення оправи на обличчі фіксується в декількох ракурсах.

Для високоточних вимірювань необхідно зробити два знімки в новій оправі — в фас і анфас. Процедура займає близько 10 хвилин.

У разі вибору оправи незвичайної форми або якщо анатомічні особливості людини не дозволяють дотримати нормативні показники, оптик врахує ці обставини при складанні рецепта, а також відзначить це при замовленні лінз.

Завдяки високоточним вимірам, виробленим за допомогою приладу I-Terminal від Carl ZEISS, оптичні лінзи будуть підібрані з максимальною точністю, нові окуляри будуть виготовлені з урахуванням ваших індивідуальних параметрів і особливостей обраної оправи, що дозволить зробити ваше життя максимально комфортним.