Знижка 20% на оправи і сонцезахисні окуляри. Акція з 11.02.21 по 15.02.21.

Ви любите історії про кохання? Ми дуже! Яке ж задоволення читати про трепетне очікування першої зустрічі, боязкі дотики, затишні спільні вечори і продовження щасливого життя тепер уже разом. Любов може заволодіти серцем кожного. А може і не тільки серцем, а й переніссям. Так, так. Любов між людиною і окулярами – реальність, і на доказ додаємо п'ять історій від друзів мережі «Дом оптики»:

«Це була любов з першого погляду. Коли я приміряла оправу, зрозуміла: це той образ, в якому я себе відчуваю комфортно і впевнено»

Яна, дизайнер

«Моя любов до сонцезахисних окулярів триває 10 років. За кожну виграну справу я дарую собі подарунок – окуляри від сонця. Я ношу їх цілий рік, тому що це мій впізнаваний стиль»

Ірина, адвокат

«Майже цілий день я проводжу за монітором. Якби не мої комп'ютерні окуляри, напевно, я б уже ходив на дотик)))). Окуляри для роботи за комп'ютером —моя величезна любов»

Саша, програміст

«Я ношу окуляри з дитинства. Коли я вступив до інституту, дізнався про контактні лінзи, спробував, сподобалося. Але окуляри я як і раніше іноді ношу. Моя дружина говорить, що в них я дуже сексуальний»

Дмитро, спортсмен

«Мої стосунки з окулярами почалися недавно. На 50-річчя діти привели мене в «Дом оптики», щоб перевірити зір і вибрати в подарунок оправу. Замовили окуляри з прогресивними лінзами –  і це найкраще, що відбувалося з моїми очима – вони знову молоді»

Людмила, бабуся в декреті

Такі історії – насолода для наших очей, і щоб їх ставало все більше, мережа салонів «Дом оптики» спеціально до Дня закоханих з 11.02.21 по 15.02.21 дарує:

Знижку 20%* на оправи і сонцезахисні окуляри

 

Вибирайте оправи і сонцезахисні окуляри для себе і коханих на нашому сайтi і в салонах «Дом оптики».

Нехай ваша любов буде взаємною, серця звучать в унісон, а очі світяться від щастя. З Днем закоханих!

 

Умови акції:

* В акції беруть участь тільки неакційні оправи і сонцезахисні окуляри. Знижка по акції не сумується зі знижкою за всіма видами дисконтних карт «Дом оптики»  та іншими програмами лояльності. Кліпи Silhouette в акції участі не беруть.

Акція діє з 11.02.21 по 15.02.21.