Окуляри для комп'ютера від 2505 грн

Окуляри для комп'ютера від:

Оправи від 800 грн + Лінзи для окулярів із захистом від синього світла від 690 грн/шт + Робота майстра з виготовлення окулярів від 175 грн + Огляд лікаря і виписка рецепта від 150 грн = 2505 грн

Швидке замовлення

Ще до війни в Україні розробники Android опублікували цікаве дослідження, в якому взяло участь 150 тис. чоловік. Люди встановили собі спеціальний додаток, який підраховує, скільки разів в день користувач перевіряє телефон. В середньому 110 разів, – це близько 10 разів на годину. Думаємо, зараз українці роблять це набагато частіше. У сьогоднішніх реаліях ми постійно дивимося в телефон: перевіряємо карти тривог, оновлюємо стрічку новин, листуємося з близькими. Наші очі виконують відповідальну роботу – дають нам життєво важливу інформацію, тому наше завдання – полегшити їхню працю.

Краща допомога для очей, а також збереження їх здоров'я – захисні лінзи для окулярів. Так звані "комп'ютерні" лінзи, що блокують частину синього спектра, випромінюваного екранами смартфонів, планшетів, ноутбуків, телевізорів. Щоб окуляри з такими лінзами дійсно приносили користь, вони повинні бути високої якості. Це означає, що захисний фільтр на лінзах повинен блокувати синє світло не повністю, а тільки частину – довжину хвилі 415 - 455 нм. Саме вона небезпечна і може призводити до розвитку очних захворювань. Блокувати повністю синє світло, як це роблять неякісні дешеві лінзи в окулярах, – не можна. Це пов'язано з тим, що синє світло в діапазоні 465 - 495 нм регулює циркадні ритми – періоди сну і неспання. Тому вибирайте тільки якісні захисні лінзи, так як це впливає на стан здоров'я організму в цілому.

У салонах «Дім оптики» всі лінзи для окулярів із захистом від синього світла мають виборчий фільтр. Наш лікар-офтальмолог перевірить зір і дасть рекомендації, яку лінзу вибрати саме вам, враховуючи специфіку роботи, спосіб життя і особливості рецепта. У нас широкий вибір товарів і різноманітні ціни. Замовити окуляри з "захисною" комп'ютерною лінзою можна від :

Ми чекаємо вас! Записатися на прийом до лікаря-офтальмолога можна заповнивши онлайн форму нижче

Запис до лікаря-офтальмолога

Оставить комментарий

Все поля обязательны для заполнения

Имя:
E-mail: не публикуется
Комментарий: Осталось ввести 800 символов