АКЦІЯ 3+1 НА контактні лінзи BIOFINITY з 15.07.22 по 31.07.22

Подарунок від компанії Cooper Vision: Акція 3+1 на контактні лінзи Biofinity!

У вас є унікальна можливість купити упаковку преміальних контактних лінз Biofinity і отримати одну лінзу тієї ж рефракції в подарунок*!

Акційні набори під замовлення, тому замовляйте саме зараз:

Купити лінзи Biofinity

Biofinity - силікон-гідрогелеві контактні лінзи на місяць, виготовлені за допомогою інноваційної технології Aquaform, завдяки якій досягається високий рівень пропускання кисню до рогівки ока при невеликому вмісті силікону в матеріалі лінзи і високому вмісті води. Матеріал лінзи Biofinity володіє низьким модулем пружності, що робить лінзу м'якою та гнучкою, забезпечуючи максимальний комфорт при носінні. Завдяки гарній змочуваности лінзи, пацієнти не відчувають сухості навіть при подовженому носінні. Лінзи Biofinity можна носити в денному, гнучкому і безперервному режимі (режим носіння визначає лікар-офтальмолог).

 

Умови акції:

* В акції беруть участь тільки сферичні контактні лінзи Biofinity плюсовій і мінусовій рефракції. У подарунок до упаковки з трьох лінз Biofinity надається лінза тієї ж рефракції. Кількість акційного товару обмежена. Під «подарунком» мається на увазі продаж лінзи за акційною ціною 1 грн. Акція діє за умови наявності лінз у постачальника. Акційні набори під замовлення. Акція з 15.07.22 по 31.07.22.

Теги: Biofinity 3+1