Активно працює служба доставки та call-centr.

Під час військових дій в Україні «Дом оптики» продовжує працювати! Крім того, що офлайн працюють два наші магазини: 

Черкаси вул.Хрещатик,200: Салон працює: пн-пт з 9:00 до 18:00, сб-нд з 10:00 до 17:00. Офтальмолог: пн-нд з 10:00 до 17:00

Дніпро пр.Яворницького,46: Салон працює: пн-нд з 10:00 до 17:00. Офтальмолог: пн-нд з 10:00 до 17:00

Харків пр.Незалежності,17: Салон працює: пн.-сб. з 10:00 до 16:00, нд. - Вихідний Офтальмолог: пн.-сб. з 10:00 до 16:00, нд. – вихідний

  також наші співробітники працюють онлайн.

Ви можете зробити замовлення та отримати консультації онлайн або за номером 099 098 63 79: пн-пт з 10:00 до 18:00, сб з 10:00 до 17:00, нд — вихідний. Наші «бджілки» працюють і намагаються дати зворотний зв'язок максимально швидко, але, як свідчать сьогоднішні реалії, не все залежить від нас. Не забувайте, що наші співробітники працюють під час військових дій і так само, як і всі, спускаються в укриття та дотримуються комендантського часу. Сподіваємось на ваше розуміння та терпіння.

Завдяки активній роботі служби доставки та call-centr:

• Надсилаємо ваші замовлення по Україні

У робочі дні ми надсилаємо замовлення по Україні. Ви можете обрати зручний перевізник — Нова пошта або Укрпошта. Безкоштовна доставка від 1000 грн. Наложний платіж за передоплатою 150 грн. Можливість відправлення замовлень за передоплатою до «гарячих точок» України обговорюється окремо.

• Консультують з будь-яких питань у сфері оптики

Багато хто раніше не потрапляв у ситуації, які можуть виникнути зараз. Постає безліч питань. Це можуть бути вже звичні: « як замовити нові окуляри», так і абсолютно нові: « я місяць сиджу в бомбосховищі, не знімаючи контактні лінзи, що робити?». На будь-яке запитання ми намагаємося дати відповідь чи шукаємо нові рішення разом з вами.

• Орієнтуємо щодо замовлень зроблених до воєнних дій

Наскільки це можливо зараз, ми намагаємося контролювати «від» та «до» всі замовлення. Якщо ви коли-небудь купували у нас окуляри, контактні лінзи або перевіряли зір, всі дані збережені. Якщо ви робили замовлення, які не встигли забрати до початку війни, вони обов'язково дочекаються вас або можуть бути відправлені по Україні.

Кожен випадок розглядається індивідуально. Тому пишіть чи дзвоніть нам, ми обов'язково впораємось з усім разом!

«Дом оптики» працює, і працюватиме! Дуже чекаємо зустрічі з вами, дорогі клієнти, та що там — з вами, улюблені друзі! Віримо в Україну та якнайшвидшу перемогу!

Залишити коментарі

Всі поля обов'язкові для заповнення

Ім'я:
E-mail: не публікується
Коментарі: Залишилося ввести 800 символів