Додаткова знижка 10% на всі сонцезахисні окуляри! Додаткова знижка 15% на другі сонцезахисні окуляри в чеку! Акція з 27.07.21 по 1.08.21

Скільки у вас сонцезахисних окулярів в колекції? Погодьтеся, їх багато не буває! Сонцезахисні окуляри захистять очі від ультрафіолету, доповнять будь-який образ, створять і поліпшать настрій, привернуть захоплені погляди, допоможуть поглянути на світ широко відкритими, без примруження, очима!

У салонах «Дом оптики» і на dom-optiki.ua велика кількість модних шедеврів від відомих брендів і демократичних марок. Пора поповнювати оптичний гардероб, поки діють додаткові знижки 10% і 15% до будь-якої знижки, зазначеної на сайті:

  • ДОДАТКОВА ЗНИЖКА 10% на всі сонцезахисні окуляри*! 

  • ДОДАТКОВА ЗНИЖКА 15% на другі сонцезахисні окуляри в чеку**!

Додаткові знижки сумуються з усіма знижками на цінниках – навіть з -50% і -70%.

Сонцезахисні окуляри

Чекаємо на вас у «Дом оптики»! Не забудьте покликати друзів з собою, купувати разом - вигідно!

Умови акції:

* Додаткова знижка 10% є послідовною, сумується зі всіма знижками на сонцезахисні окуляри, що вказані на цінниках. Не сумується з дисконтними картками «Дом оптики».

** Додаткова знижка 15% надається на сонцезахисні окуляри з меншою вартістю за умови одночасної покупки двох сонцезахисних окулярів по одному чеку. Додаткова знижка є послідовною та сумується зі всіма знижками на сонцезахисні окуляри, що вказані на цінниках.

Акція діє з 27.07.21 по 01.08.21.