Спеціальна пропозиція на первинний підбір контактних лінз Acuvue. Акція з 01.10.21 по 31.10.21

Контактні лінзи - прекрасна альтернатива окулярам! Ми допоможемо підібрати контактні лінзи, які підійдуть саме вам!

Запишіться до фахівця з корекції зору в салон «Дом оптики», щоб він підібрав вам контактні лінзи ACUVUE, і отримаєте:

Записатись на підбір контактних лінз

Що чекає вас на підборі лінз?

  • Перевірка гостроти зору з використанням сучасного обладнання зі знижкою 50%**
  • Індивідуальний підбір контактних лінз ACUVUE® з урахуванням особливості ваших очей і способу життя. Першу пару лінз ви отримаєте в подарунок*
  • Навчання зняття і надягання контактних лінз, ознайомлення з основними правилами догляду за ними
  • Відповіді фахівця на всі ваші запитання
  • Знижку 100 гривень на першу упаковку лінз ACUVUE®***

Крім цього, після підбору ви можете розраховувати на підтримку і зворотний зв'язок з нашим фахівцем, що допоможе зробити носіння лінз ще більш простим і комфортним. Процес перевірки зору та підбору контактних лінз займає в середньому 40-45 хвилин.

Записатись на підбір контактних лінз

Не пропустіть можливість скористатися вигідною пропозицією, щоб насолоджуватися чітким зором і свободою руху в контактних лінзах ACUVUE®!

 

Умови спеціальної пропозиції:

* Акція діє за умови первинного підбору контактних лінз на постійній основі, починаючи з 01.09.2011г. Під словом «безкоштовно» мається на увазі продаж акційного товару за 1 грн/шт, або 2грн/шт. у випадку підбору лінз Acuvue Oasys with Transitions. В акції беруть участь діагностичні контактні лінзи ACUVUE, а саме: Acuvue 1 Day Acuvue Moist, 1 Day Acuvue TruEye, Acuvue Oasys with Hydraclear Plus, Acuvue Oasys for Astigmatism, Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe. Акція діє за умови наявності необхідних діоптрій в салонах оптики. Кількість безкоштовних зразків обмежена. Перша безкоштовна пара не видається у вигляді блістера з контактними лінзами. Першу безкоштовну пару лікар одягає пацієнту на очі.

** Знижка по акції надається від прайсової вартості послуг лікаря на перевірку зору і підбір контактних лінз дорослим і дітям. За умови запису он-лайн на сайті dom-optiki.ua.

*** В акції беруть участь тільки контактні лінзи ACUVUE. Знижка 100 гривень надається одноразово на покупку першої упаковки контактних лінз ACUVUE в день первинного підбору у фахівця.

Детальні умови акції запитуйте в салонах «Дом оптики».

Спеціальна пропозиція діє у всій мережі «Дом оптики» з 01.10.21 по 31.10.21