Дивись ширше! Купуйте сонцезахисні окуляри Polaroid і вигравайте Айфон 11

Насолоджуйтесь кожною миттю життя в новеньких сонцезахисних окулярах Polaroid і отримуйте шанс стати одним з власників Айфон 11*.


Що для цього потрібно?

  1. Купити неакційні** сонцезахисні окуляри Polaroid з 5 березня по 15 серпня 2021 включно в салонах «Дом оптики».

  2. Розмістити фото в новеньких окулярах в соцмережах з хештегом #Polaroid_Iphone11
  3. Зареєструвати чек і фото для участі в розіграші.

    З березня по серпень включно щотижня розігрується відразу три Айфон 11!

    У розіграші беруть участь тільки оригінальні сонцезахисні окуляри Polaroid і офіційні представники бренду в Україні. Купуйте сонцезахисні окуляри у салонах «Дом оптики» або на нашому сайті www.dom-optiki.ua. Деталі акції за посиланням: http://eyewearpromo.com.ua 

Більше Polaroid — більше шансів виграти! Bright here, bright now!

 

Умови акції:

* Під «Айфон 11» розуміється можливість прийняти участь у розіграші терміналу Apple iPhone 11 64 GB, колір може відрізнятися від зображеного. Кількість заохочень обмежена.

** Акція діє за умови покупки сонцезахисних окулярів Polaroid з 05.03.2021р. по 15.08.2021р. включно в точках продажу на території України за винятком території Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих територій. У акції беруть участь усі моделі сонцезахисних окулярів ТМ «Polaroid», крім моделей зі знижкою більше ніж 20% від первинної роздрібної ціни. Детальні умови акції на сайті www.eyewearpromo.com.ua. Строк проведення або умови акції можуть бути змінені організатором акції. Організатором акції є офіційний дистриб’ютор продукції POLAROID в Україні: ТОВ «Нова Віста» (код ЄДРПОУ 37316357, м.Київ, вул.М.Бойчука,26, офіс 62, тел. 044-363-43-63).