Послуги консультанта

У салонах «Дом оптики» працюють професійні продавці-консультанти, які допоможуть правильно підібрати оправи і сонцезахисні окуляри виходячи з ваших потреб і стилю життя.

Вибір окулярів - дуже непроста справа, що вимагає часу і спеціальних знань з боку консультанта. Його робота полягає не тільки в тому, щоб підібрати вподобану вам оправу. Вибір оправи зумовлений багатьма чинниками: особливостями рецепта, вашими антропометричними даними, дизайном обраної оправи та особливостями вставки в неї оптичних лінз, які потрібні саме вам.

Особливо важливий момент підбору оптичних лінз в оправу. Тут без допомоги консультанта обійтися неможливо. Завдяки спеціальним навичкам і знанням, отриманим в Харківському технікумі медичного обладнання, де навчалася більшістьнаших консультантів, а також досвіду і досконалому знанню асортименту і властивостей оптичних лінз різних виробників, фахівець оптики гарантує дійсно професійну послугу. Ви можете бути впевнені в тому, що вам підберуть ті окуляри, в яких ви будете добре бачити і прекрасно виглядати.