Контактні лінзи та нарощування вій
4Грудня
Письменники і поети не втомлюються захоплюватися красою і чарівною силою жіночого погляду. Не дивно, що багато жінок хочуть підкреслити очі і зробити їх більш виразними. Тому нарощені вії стають актуальними для багатьох красунь.
Коли основний акцент в макіяжі потрібно зробити на очі і вії, то окуляри, як засіб корекції, стають не актуальними. А при носінні контактних лінз виникає питання – чи можна поєднувати нарощування вій і контактну корекцію? Особливих протипоказань немає, але необхідно знати, що:
Нарощування вій необхідно робити якісними матеріалами і у професіоналів. Для збереження здоров'я очей, перш за все, необхідно робити нарощування в спеціалізованих салонах. Існує ризик, що, якщо майстер непрофесіонал або з маленьким досвідом, то він може пошкодити пацієнту повіку або рогівку ока. Звичайно, в такому випадку про носіння контактних лінз після процедури не може бути й мови. Лінза буде подразнювати пошкоджене око і доставляти дискомфорт.
Перед нарощуванням вій контактні лінзи необхідно зняти. При нарощуванні є ризик потрапляння спеціального розчину або клею в очі, а, отже, і на лінзу. Тому перед процедурою лінзи необхідно зняти. Якщо клей потрапив на лінзу, її необхідно викинути.
Нарощені вії можуть викликати синдром «сухого ока». Накладні вії, в більшості випадків, довші, ніж власні. При морганні вони створюють більш сильний потік повітря, який потрапляючи в очі, може підсушувати лінзи. У зимовий час до цього додається сухе повітря, яке виникає при використанні обігрівача і кондиціонера. Тому при нарощених віях ви можете відчувати сухість очей частіше, ніж без них.
Нарощені вії обтяжують повіку, що призводить до втоми очей. Після нарощування повіка піддається більшому навантаженню, і до вечора очі втомлюються сильніше. Тому, особливо після роботи за комп'ютером, ви можете відчувати велику втому, а очі можуть червоніти.
Контактні лінзи можуть зменшити термін використання нарощених вій. Коли ви надягаєте контактні лінзи, вони можуть зачепити вії, а це знизить термін їх служби. Також потрапляння очищуючого розчину або зволожуючих крапель на вії може впливати на дію клеючого розчину.
Якщо нарощені вії викликали алергію, то алергени можуть залишитися в лінзах. Існує ризик алергії очей на будь-який компонент при нарощуванні вій. Якщо алергія все ж з'явилася, то її алергени залишаться в лінзі. Якщо таку лінзу надіти після одужання, то це викличе алергію повторно. При алергії краще використовувати окуляри, або одноденні контактні лінзи.
Як то кажуть – «Попереджений — значить озброєний». Тому перед тим як носію контактних лінз зважитися на нарощування вій, краще знати всі нюанси. Нарощені вії, як і контактні лінзи, не несуть ніякої шкоди - головне дотримуватися всіх правил гігієни і довіряти свої очі професіоналам. Тому ми чекаємо вас в «Дом оптики». Ми працюємо тільки з професіоналами, як серед лікарів-офтальмологів, так і серед виробників контактних лінз. Гарну якість зору в контактних лінзах — гарантуємо!
Передзвоніть мені
Швидкий запис
Онлайн запис
Вкажіть свої данні і менеджер зв‘яжеться з Вами у робочий час.
Ми обов'язково зв'яжемося з вами незабаром