baner

Безкоштовна доставка
при оплаті онлайн

baner
baner

Безкоштовна доставка
при оплаті онлайн

baner

Універсальні прогресивні лінзи

ВИ ОБРАЛИ
Прогресивні лінзи
від
до

Арт. Essilor 1.5 Orma® Varilux® Liberty 3.0 Crizal® Easy Pro™

 • Бренд

  Essilor (Франція)

 • Матеріал оптичних лінз

  Пластик

 • Призначення оптичних лінз

  Прогресивні лінзи

4015 грн

Купити
(0 відгуків)

Арт. Progressive Light 3D 1.5 DVP UV

 • Бренд

  Zeiss (Німеччина)

 • Наявність UV-фільтру

  Лінзи з UV-фільтром

 • Матеріал оптичних лінз

  Пластик

 • Призначення оптичних лінз

  Прогресивні лінзи

7140 грн

Купити
(0 відгуків)

Арт. Progressive Easy S HD 1.5 HMC

 • Бренд

  Zeiss (Німеччина)

 • Наявність UV-фільтру

  Лінзи з UV-фільтром

 • Матеріал оптичних лінз

  Пластик

 • Призначення оптичних лінз

  Прогресивні лінзи

2870 грн

Купити
(0 відгуків)
Універсальні прогресивні лінзи

«Універсальними», а також «прогресивними» ми називаємо лінзи, здатні плавно об'єднати в собі кілька зон, здатних забезпечити чіткий зір на різних відстанях: поблизу, в далечінь і на середній відстані, що дозволить вам мати одну пару окулярів замість трьох.

Окуляри з прогресивними лінзами потрібні в основному тим, хто відчуває вікові зміни зору. Тим, хто потребує окулярах як для «далі», так і для читання. В «прогресивних» окулярах перевага віддана саме цим зонам. Проміжна (робоча) зона є в них компромісною. Довго працювати за комп'ютером протягом робочого дня зручніше в окулярах з лінзами «офісного» дизайну, які забезпечують чіткий зір на глибину 2 метри в зоні «паперу-комп'ютер-співрозмовник». Машину в таких окулярах водити незручно - в цьому випадку краще одягнути прогресивні окуляри.

По суті обидві лінзи («прогресивні» і «офісні») об'єднує одна властивість - підтримка природного плавного механізму акомодації - фокусування при переведенні погляду з ближнього об'єкту на дальній без відчутної напруги. Ця здатність лінз забезпечує максимальний зоровий комфорт і уповільнює розвиток вікової далекозорості.

«Дом оптики» пропонує своїм клієнтам «прогресивні» оптичні лінзи відомих світових виробників Carl Zeiss (Німеччина), Essilor (Франція), Rodenstock (Німеччина), Hoya (Японія). Підбір лінз згідно з рецептом завдання не з простих. Правильно підібрати лінзи згідно з рецептом і в потрібному діапазоні цін допоможе продавець-консультант і лікар-офтальмолог салону «Дом оптики». Прогресивні лінзи дійсно ефективні. Підбір прогресивних лінз завдання індивідуальна, тому найкраще в такому питанні звертатися до кваліфікованих фахівців.

«Дом оптики» пропонує своїм клієнтам тільки найкращі товари високої якості, виготовлені за новітніми технологіями світу оптики. Продукція компанії «Дом оптики» задовольнить потреби найпрогресивніших клієнтів, подбає, як про естетичну складову продукції, так і про здоров'я ваших очей. Хотіли Вам розповісти про нові технології, з якими працює компанія «Дом оптики»:

- Технологія Free Form в лінзах.

Технологію FreeForm у виробництві лінз можна порівняти з індивідуальним пошиттям костюма в ательє. І в тому, і в іншому випадку готовий виріб точно відповідає індивідуальним параметрам замовника, і тому він в максимальному ступені буде задовольняти його запитам. Технологію FreeForm застосовують для поліпшення оптичних властивостей лінз. Сьогодні технологія виготовлення лінз FreeForm вважається найперспективнішою, і за нею провідні виробники очкових лінз бачать велике майбутнє. Лінзи FreeForm - це індивідуально виготовлені лінзи, в дизайні яких часто враховуються параметри клієнта, форма і розміри обраної оправи, зорові переваги клієнта. Всі рецептурні лінзи від компанії Carl Zeiss виготовляються за технологією FreeForm.

- Покриття для лінз.

Краще покриття для лінз DuraVision Platinum. Новітня розробка компанії Carl Zeiss - найміцніше покриття для лінз DuraVision Platinum і DuraVision Back (для тонованих лінз). Лінза з даними покриттям ідеально прозора і демонструє підвищену стійкість до пошкоджень і подряпин. Багатофункціональне покриття DuraVision Platinum складається з 18 шарів, що забезпечують найвищу міцність лінз і легкість очищення, першокласні антирефлексні властивості для більшої чіткості зображення.

Пам'ятайте, що універсальні лінзи для очей не можуть коштувати дешево, тому купуйте універсальні прогресивні лінзи тільки у відповідних салонах з ліцензією.

Лінзи для окулярів - № 1
Ми проводимо спеціальні акції для клієнтів

Дізнайтеся про актуальну інформацію першим!

Фільтри
ВИ ОБРАЛИ
Прогресивні лінзи
від
до
Порівняння
Порівняння
Список бажань
Перелік бажань
050 985 86 54

Передзвоніть мені