baner

Безкоштовна доставка
при оплаті онлайн

baner
baner

Безкоштовна доставка
при оплаті онлайн

baner

Дім оптики. Мережа оптичних салонів

Дім оптики - це мережа мультибрендових салонів оптики, де можна отримати комплекс послуг, пов'язаний з оптичною корекцією зору, а також придбати модні сонцезахисні окуляри.

Про компанію - № 2

Про нас

 

«Дім оптики» – це мережа оптичних салонів, розташованих у Києві, Харкові, Дніпрі та Черкасах. У кожній оптиці можна перевірити зір дорослим та дітям, підібрати сонцезахисні окуляри, виготовити окуляри для зору будь-якої складності, вибрати сучасні контактні лінзи. Додатково у Черкасах працює кабінет апаратного лікування зору та підбору «жорстких» контактних лінз. Дозвіл на надання медичних послуг нашими спеціалістами підтверджено ліцензією МОЗ України.

Основні переваги «Дім оптики» – це професіоналізм співробітників та якість послуг. Усі салони обладнані точними діагностичними приладами виробництва Німеччини та Японії. Персонал щонайменше раз на кілька місяців відвідує семінари від світових гігантів оптики: ZEISS, ESSILOR, ACUVUE, тому володіє сучасними засобами корекції зору. На полицях салонів лише сертифіковані оригінальні товари з гарантією якості.

За 25 років роботи мережа «Дім оптики» стала великою родиною, до якої входять співробітники, клієнти та партнери. Ми вдячні за можливість приносити користь та працювати на благо нашої України. Раді бачити постійних друзів і завжди чекаємо на нових. Приходьте!

ІСТОРІЯ Дім оптики ПОЧИНАЄТЬСЯ З 2002 РОКУ

Про компанію - № 3

Відкриття першого салону "Дім оптики"

Відкриття першого салону "Дім оптики"

Про компанію - № 4

Відкриття салону у Черкасах на вул. Хрещатик, 200

Відкриття салону у Черкасах на вул. Хрещатик, 200

Про компанію - № 5

Відкриття салону у Харкові на пр. Незалежності, 17

Відкриття салону у Харкові на пр. Незалежності, 17

Про компанію - № 6

Відкриття салону у Харкові на вул. Пушкінська, 42

Відкриття салону у Харкові на вул. Пушкінська, 42

Про компанію - № 7

Відкриття салону у Дніпрі на пр. Дмитра Яворницького, 46

Відкриття салону у Дніпрі на пр. Дмитра Яворницького, 46

Про компанію - № 8

Відкриття салону у Києві на вул. Велика Васильківська, 114

Відкриття салону у Києві на вул. Велика Васильківська, 114

ПОНАД 50 ОРИГІНАЛЬНИХ БРЕНДІВ ОПРАВ І СОНЦЕЗАХИСНИХ ОКУЛЯРІВ
ЛІКАР-ОФТАЛЬМОЛОГ ЩОДНЯ В КОЖНІЙ ОПТИЦІ
ВСІ НЕОПЕРАЦІЙНІ ЗАСОБИ КОРЕКЦІЇ ЗОРУ
ОРИГІНАЛЬНІ КОНТАКТНІ ЛІНЗИ
ТОЧНІСТЬ ДІАГНОСТИКИ ТА ВИГОТОВЛЕННЯ ОКУЛЯРІВ НА СУЧАСНОМУ ОБЛАДНАННІ
НАШІ МАГАЗИНИ

У всіх салонах «Дім оптики» є кабінет лікаря-офтальмолога з високоточним обладнанням. Працюють майстерні зі збирання та ремонту окулярів. Весь персонал проходить навчання, підготовку до роботи та постійні тренінги для поповнення знань. Ми співпрацюємо лише з офіційними представниками брендів в Україні. Серед друзів у нас світові гіганти оптичної індустрії: ZEISS, ACUVUE, Essilor, Tokai, Divel Italia та багато інших. В асортименті лише якісна та оригінальна продукція.

Про компанію - № 9
Про компанію - № 10
Про компанію - № 11
Про компанію - № 12
Про компанію - № 13
Про компанію - № 14

Наша історія

 

Історія компанії «Дім оптики» — це розповідь про те, як маленький відділ у торговому центрі виріс у мережу салонів з повним комплексом оптичних послуг. Це історія розвитку, яка стала можливою завдяки любові до своєї справи, старанної роботи та команді професіоналів, що вирішують більшість проблем із зором.

Перший відділ продажу окулярів був відкритий у Харкові 7 березня 2002 року під назвою «Єврооптика». Кожен день приносив нові знання та досвід. Стало зрозуміло, що для комплексного піклування про зір клієнта необхідно не тільки продавати окуляри, а й перевіряти зір, підбирати оправи, контактні та оптичні лінзи, самим виготовляти окуляри. Так ми й зробили: стали домом, де оселилось все різноманіття світу оптики.

У 2007 році було прийнято рішення провести ребрендинг: нова назва прийшла сама собою — «Дом оптики» — місце, де мешкає оптика; місце, де кожен відчує турботу, комфорт, безпеку як удома. Ми змінили свою маркетингову політику, намагаючись зробити салони місцем, куди можна прийти всією сім'єю та отримати кваліфіковану оптичну допомогу як для дорослих, так і для дітей.

2022 року мережа «Дом оптики» стала «Дім оптики». 24 лютого розпочалася нова історія України. Цього ж дня розпочалась і нова глава «Дім оптики». Ми змінили назву, слоган, логотип, взяли з собою лише необхідне — досвід та знання, і пішли вперед. Ми падали та вставали, помилялися та робили висновки, відпочивали та продовжували роботу, і все заради того, щоб кожен українець побачив своє майбутнє.

Понад 25 років ми розвиваємося, оновлюємося, дізнаємося про більш сучасні способи корекції зору. Але є те, що за 25 років залишилося незмінним — цінності: чесність, відповідальність, порядність. Це стовпи, на яких тримається наша робота та стосунки з клієнтами.

Про компанію - № 15
Про компанію - № 16
Ми проводимо спеціальні акції для клієнтів

Дізнайтеся про актуальну інформацію першим!

Порівняння
Порівняння
Список бажань
Перелік бажань
050 985 86 54

Передзвоніть мені