baner

Безкоштовна доставка
при оплаті онлайн

baner
baner

Безкоштовна доставка
при оплаті онлайн

baner

Аксесуари для контактних лінз

Аксесуари для контактних лінз

У салонах «Дом оптики» в Харкові, Києві, Дніпрі та Черкасах, а також в каталозі товарів на сайті, ви можете купити супутні аксесуари для маніпуляцій з контактними лінзами. Серед них ви знайдете контейнер, пінцет і дорожній набір. Всі супутні аксесуари для контактних лінз зроблені з високоякісних матеріалів.

Використання додаткових аксесуарів необхідно для дбайливого догляду за м'якими контактними лінзами. Контейнер для лінз призначений для дезінфекції та зберігання контактних лінз, пінцет з м'якими силіконовими насадками на краях - для безпечного і правильного догляду за ними. Дорожній набір, як правило, має вигляд невеликого кейса, оснащений дзеркальцем і містить пінцет, контейнер і маленький флакон для багатофункціонального розчину. Дорожній набір дуже зручний для далеких поїздок і в разі, коли всі необхідні супутні засоби для контактних лінз повинні бути під рукою. Дорожній набір не займає багато місця і може поміститися навіть в кишеню.

Не варто забувати про гігієну при використанні додаткових аксесуарів для контактних лінз. Згодом на стінках контейнера для зберігання лінз можуть накопичуватися бактерії і частинки бруду. Пам'ятайте: міняти контейнер для лінз необхідно не рідше, ніж раз на місяць. Своєчасна заміна контейнера на новий забезпечить чистоту контактних лінз і продовжить термін їх безпечного носіння. Такі ж рекомендації і щодо заміни пінцета на новий.

Правильно підібрати необхідні аксесуари для дбайливого догляду за контактними лінзами допоможе лікар-офтальмолог в салоні оптики. Ви також можете купити супутні аксесуари для контактних лінз он-лайн на нашому сайті або зателефонувавши до Служби доставки контактних лінз. Доставка здійснюється по Харкову, Черкасам, Києву, Дніпру, а також по всій Україні.

Аксесуари для контактних лінз - № 1
Ми проводимо спеціальні акції для клієнтів

Дізнайтеся про актуальну інформацію першим!

Фільтри
від
до
Порівняння
Порівняння
Список бажань
Перелік бажань
050 985 86 54

Передзвоніть мені