Дисконтна програма

Здійснюючи покупки в «Дом оптики», Ви маєте можливість приєднатися до дисконтної програми і купувати оправи, сонцезахисні окуляри, контактні лінзи, а також супутні до них товари за вигідними цінами!
У мережі «Дом оптики» передбачені дисконтні карти двох видів:
Дисконтна програма - № 1
Loyalty Card — з індивідуальною знижкою 10%

Для того, щоб стати власником дисконтної картки з індивідуальною знижкою 10%, необхідно зробити (або накопичити) покупки на суму 800 гривень і більше. При цьому знижка на першу покупку не надається. Купівля заносяться на нову дисконтну карту після її видачі. Дисконтна карта Loyalty Card надає можливість її власнику, а також його рідним, друзям і близьким, отримувати 10%-у знижку на неакційні товари мережі, в тому числі на: оправи і сонцезахисні окуляри, оптичні і контактні лінзи, супутні до них товари, послуги майстра.

Дисконтна програма - № 2
Loyalty VIP — з ексклюзивною знижкою 20%

Для того, щоб стати володарем ексклюзивної 20% -ї знижки по карті Loyalty VIP, необхідно накопичити суму понад 25000 гривень. Дисконтна карта Loyalty VIP надає її власнику, а також його рідним, друзям і близьким, ексклюзивне право отримувати 20% -у знижку на неакційні товари мережі, в тому числі на: оправи і сонцезахисні окуляри, супутні до них товари, послуги майстра. 
Максимальна знижка на оптичні лінзи, поштучний продаж контактних лінз, розчини, зволожуючі краплі та інші супутні товари для контактних лінз по карті складає 10%.
Знижки за дисконтними картками не сумуються з поточними акційними пропозиціями, що діють в мережі «Дом оптики».
Знижки за дисконтними картками не поширюються на: «Спеціальний список контактних лінз», а також на купівлю контактних лінз по плановій заміні; На купівлю оптичних лінз Zeiss, Synchrony.
Дисконтні картки Loyalty Card і Loyalty VIP є безстроковими і діють у всій мережі «Дом оптики» на території  України. «Дом оптики» залишає за собою право змінювати умови дисконтної програми.
Дисконтна програма діє у всій мережі «Дом оптики» починаючи з 01.01.10г.

Дисконтна програма - № 3
Ми проводимо спеціальні акції для клієнтів

Дізнайтеся про актуальну інформацію першим!

Порівняння
Порівняння
Список бажань
Перелік бажань
050 985 86 54

Передзвоніть мені