baner

Безкоштовна доставка
при оплаті онлайн

baner
baner

Безкоштовна доставка
при оплаті онлайн

baner
Апаратне лікування зору (зорова терапія) - № 1

Апаратне лікування зору (зорова терапія)

Апаратне лікування очей (зорова терапія) - безпечний, безопераційний і ефективний комплекс послідовних процедур, який допомагає поліпшити зір і в деяких випадках навіть відмовитися від носіння окулярів.

Апаратне лікування зору (зорова терапія) - № 2

Апаратне лікування зору (зорова терапія) у "Дім оптики" за адресою Черкаси, Хрещатик, 200.

 

Зір дитини активно розвивається до початку шкільного віку. Кращий час для контролю очей малюка - у віці 5-6 років. Як тільки батьки помітили, що дитина мружиться, не може розрізнити дрібні предмети або скаржиться на втому очей, слід негайно звернутися до дитячого лікаря-офтальмолога.  Погіршення зору слід діагностувати і лікувати якомога раніше. Це допоможе попередити очні захворювання: амбліопії, косоокість, порушення рефракції та інші.

Апаратне лікування очей - безпечний, безопераційний і ефективний комплекс послідовних процедур, який допомагає поліпшити зір і в деяких випадках навіть відмовитися від носіння окулярів. Лікування проходить в ігровій формі, що викликає у дитини позитивні емоції і дає планований результат.

Апаратна корекція зору є поширеним, а іноді, і єдиним способом боротьби з дитячими очними захворюваннями. Найчастіше це порушення координації роботи очних м'язів і оптичні патології.

Показання до апаратного лікування:

Порушення рефракції

Апаратне лікування короткозорості, далекозорості, а також лікування астигматизму покращує гостроту зору та зупиняє прогресування хвороби.

Амбліопія або «синдром ледачого ока»

Апаратне лікування амбліопії змушує очі «працювати». Це особливо важливо, тому що  можливість лікування є тільки в дитячому віці.

Косоокість

Лікування косоокості без хірургічного втручання дозволить відновити бінокулярний зір і виправити неправильне положення очей.

Астенопія і надмірне стомлення очей

При астенопії лікування апаратом допоможе зняти напругу з очних м'язів, зміцнить їх, а також попередить появу короткозорості.

Слабкість і недостатність акомодації

Апаратне лікування збільшить резерв акомодації і допоможе задіяти її при роботі на близькій відстані.

Порушення рефракції

Апаратне лікування короткозорості, далекозорості, а також лікування астигматизму покращує гостроту зору та зупиняє прогресування хвороби.

Амбліопія або «синдром ледачого ока»

Апаратне лікування амбліопії змушує очі «працювати». Це особливо важливо, тому що  можливість лікування є тільки в дитячому віці.

Косоокість

Лікування косоокості без хірургічного втручання дозволить відновити бінокулярний зір і виправити неправильне положення очей.

Астенопія і надмірне стомлення очей

При астенопії лікування апаратом допоможе зняти напругу з очних м'язів, зміцнить їх, а також попередить появу короткозорості.

Слабкість і недостатність акомодації

Апаратне лікування збільшить резерв акомодації і допоможе задіяти її при роботі на близькій відстані.

АПАРАТНЕ ЛІКУВАННЯ ЗОРУ: ВАРТІСТЬ У ЧЕРКАСАХ. ЗАПИШІТЬСЯ ЗАРАЗ ТА ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ 20% НА КУРС (10 ПРОЦЕДУР)

Найменування послуги

Час, хв.

Ціна

Призначення апаратного лікування зору (зорова терапія)

 • збір анамнезу (бесіда з пацієнтом)
 • авторефрактометрія
 • візометрія (при необхідності - циклоплегія)
 • тести
 • визначення резервів акомодації
 • призначення апаратного лікування (зорової терапії)

30

300

Повторний прийом після апаратного лікування

 • контроль гостроти зору та резервів акомодації

20

1

Базовий курс (10 процедур)

 • Амо-Атос
 • приставка «Амбліо» и «Оголів'я»
 • Каскад
 • Рубін
 • комп'ютерні програми

60

1500

Базовий курс (5 процедур)

60

750

Базовий курс (1 процедура)

60

190

Базовий курс + Реамед-А (10 процедур)

 • Амо-Атос
 • приставка «Амбліо» и «Оголів'я»
 • Каскад
 • Рубін
 • комп'ютерні програми
 • Реамед-А

80

2000

Базовий курс + Реамед-А (5 процедур)

80

1000

Базовий курс + Реамед-А (1 процедура)

80

250

Реамед-А (10 процедур)

20

1000

Кабінет апаратного лікування оснащений повним комплексом ефективного і сучасного обладнання:

Апаратне лікування зору (зорова терапія) - № 3

Апаратне лікування за допомогою «АМО-АТОС» з приставкою «Амбліо» і «Оголів'я»

Лікування зору апаратом «АМО-АТОС» з приставкою «Амбліо» і «Оголів'я» засновано на дії магнітотерапії. Магнітні поля апарату мають протизапальну, судинорозширювальну, протинабрякову та імуностимулюючу дію.
Апаратне лікування зору (зорова терапія) - № 4

Апаратне лікування за допомогою «Реамед-А»

Лікування зору апаратом «Реамед-А» дозволяє досягти хороших результатів. Принцип дії апарату заснований на функціональному біоуправлінні. Прилад фіксує інформацію про роботу очей і енцефолограмму мозку, під час того, як дитина дивиться на зображення на екрані. Виходячи з отриманих даних прилад змінює контактність показуваного зображення, покращуючи роботу нейронів зорової кори.
Апаратне лікування зору (зорова терапія) - № 5

Апаратне лікування за допомогою приладу «Рубін» (з джерелом живлення)

Апарат «Рубін» для спекл-стимуляції в червоному діапазоні довжин хвиль. Перевагою приладу є окремий тубус, який фіксує погляд пацієнта і не дозволяє йому відволікатися, особливо маленькому.
Апаратне лікування зору (зорова терапія) - № 6

Апаратне лікування за допомогою приладу «Каскад»

Корекція зору апаратом «Каскад» ефективно застосовується в боротьбі з очними патологіями. Прилад впливає колірними стимулами на око, завдяки чому тренується акомодація і розвиваються функціональні резерви.
Апаратне лікування зору (зорова терапія) - № 7

Апаратне лікування за допомогою комп'ютерних програм («Хрестики», «Павук», «Релакс», «Чайка», «Квітка», «Контур»)

Комп'ютерні програми дозволяють проводити лікування в ігровій формі. Цей вид апаратного лікування спрямований на тренування м'язів, поліпшення координації, зняття втоми і розвиток резервів очей у маленького пацієнта.

У салонах «Дім оптики» апаратним лікуванням очей у дорослих і дітей займаються провідні фахівці:

Апаратне лікування зору (зорова терапія) - № 8

Рибалко Алевтина Володимирівна - лікар-офтальмолог, ортокератолог

Рибалко Алевтина Володимирівна, лікар-офтальмолог, ортокератолог, кандидат біологічних наук. Працює у «Дім оптики» оптики вже 20 років із самого відкриття. Лікар-офтальмолог з великим досвідом, займається підбором оптичної корекції будь-якої складності, може проконсультувати з будь-яких захворювань очей. Працює з дітками віком від 4 років. Закінчила курси з підбору нічної корекції. Алевтина Володимирівна дуже ретельно перевіряє зір з урахуванням усіх індивідуальних особливостей. Дуже уважна та тактовна у спілкуванні з пацієнтами.

Як відбувається апаратне лікування у Черкасах:

В салоні «Дім оптики» обладнаний спеціалізований кабінет апаратного лікування в Черкасах. У призначений, оптимальний для пацієнта час, лікар проведе консультацію, а також повну діагностику зору. Визначить порушення, підбере корекцію і призначить ефективне лікування.

Курс апаратного лікування складається з 10 занять по 1,5 години. Кожен курс лікар-офтальмолог підбирає індивідуально, враховуючи показання і стан зору. Динаміка лікування строго контролюється, тому після кожного 10 заняття лікар проводить повторну діагностику.

Серії курсів можуть повторюватися в залежності від порушень зору і його динаміки. При стабілізації хвороби, це може бути раз в 6-12 місяців, або раз в 3 місяці при прогресуванні.

Ефективність апаратного лікування зору залежить від:

 • Своєчасної діагностики зору. Чим раніше батьки звернуться до фахівця, тим ефективніше пройде лікування.
 • Правильно підібраного лікування. У салонах «Дом оптики» працюють кваліфіковані лікарі-офтальмологи, які спеціалізуються на лікуванні і корекції очних патологій у дорослих і дітей. Вони не тільки підберуть ефективне лікування, а й знайдуть підхід до маленького пацієнта.
 • Дотримання рекомендацій лікаря. Батьки повинні бути готові до того, що апаратне лікування може бути тривалим процесом і вимагати дисципліни як від дитини, так і від батьків. Після заняття на апаратах, пацієнт отримує обов'язкові домашні вправи. Їх виконання прискорить процес лікування і зробить його більш ефективним.

Апаратна корекція зору у дітей:

Апаратне лікування зору дитині лікар призначає індивідуально виходячи із симптомів, віку і ступеня розвитку патології. Це можуть бути заняття на апаратах і/або комп'ютерні програми.

Наприклад, лікування короткозорості або косоокості у дітей на апаратах, які транслюють на екран гру, дозволяють скоординувати роботу очей. Вони змушують мозок виправити нечітке зображення, поки дитина занурена в гру. Таким чином, апаратне лікування зору у дітей дозволяє безпечно і ефективно досягти необхідних результатів.

Особливо апаратне лікування зору рекомендовано проходити перед початком занять у школі, під час канікул. Це допоможе підготувати очі до навантажень.

Апаратне лікування очей у дорослих:

Для дорослих також підходить апаратна корекція. Особливо офісним працівникам і тим, хто багато працює з комп'ютером і на близькій відстані, рекомендовано пройти курс лікування очей на апаратах. Заняття допоможуть позбутися від надмірного напруження акомодації і швидкої стомлюваності очей, а також збільшити працездатність.

Чекаємо на вас у «Дім оптики» за адресою м.Черкаси вул.Хрещатик, 200, тел. (067) 473-91-89.

Апаратне лікування зору (зорова терапія) - № 9
Ми проводимо спеціальні акції для клієнтів

Дізнайтеся про актуальну інформацію першим!

Порівняння
Порівняння
Список бажань
Перелік бажань
050 985 86 54

Передзвоніть мені