baner

Безкоштовна доставка
при оплаті онлайн

baner
baner

Безкоштовна доставка
при оплаті онлайн

baner
ВИ ОБРАЛИ
Офісні лінзи
від
до

Арт. Synchrony Single Vision Access B 1.5 HMC

 • Бренд

  Zeiss (Німеччина)

 • Наявність UV-фільтру

  Лінзи з UV-фільтром

 • Матеріал оптичних лінз

  Пластик

 • Призначення оптичних лінз

  Офісні лінзи

1720 грн

Купити
(0 відгуків)

Арт. FSV Essilor Interview 130 Orma Crizal Alize+UV

 • Бренд

  Essilor (Франція)

 • Матеріал оптичних лінз

  Пластик

 • Призначення оптичних лінз

  Офісні лінзи

1900 грн

Купити
(0 відгуків)

Арт. Prog Work&Office HD 1.5 HMC Blue

 • Бренд

  Zeiss (Німеччина)

 • Наявність UV-фільтру

  Лінзи з UV-фільтром

 • Матеріал оптичних лінз

  Пластик

 • Призначення оптичних лінз

  Офісні лінзи

4715 грн

Купити
(0 відгуків)
Офісні лінзи

Люди проводять багато часу в приміщенні, наприклад, коли працюють в офісі або займаються домашніми справами. Але не всі лінзи для окулярів можуть забезпечити комфортний зір при роботі на близьких і середніх відстанях. Більш того, невідповідні лінзи можуть стати причиною перевтоми, перенапруги очей, головного болю, а також болі в шиї та спині.

Чіткий зір без зайвої напруги на ближніх і середніх відстанях може зробити виконання щоденних завдань ще більш комфортним. Саме це пропонують нові офісні лінзи таких виробників як ZEISS, Rodenstock, Hoya завдяки додатковій оптимізації під індивідуальні потреби пацієнта, як для роботи, так і для відпочинку.

Наприклад, офісні лінзи від ZEISS здатні забезпечити природний чіткий зір на всіх трьох робочих відстанях відповідно до потреби пацієнта: 1) читання 2) робоче місце і комп'ютер 3) робочий кабінет. При цьому положення спини, шиї і голови буде природним, що подарує комфортні відчуття протягом всього дня для всього тіла.

Нове покоління офісних лінз Carl ZEISS проводиться із застосуванням технології M.I.D. - Maximum Intermidiate Distance (Максимальна Середня Відстань) - додаткового індивідуального параметра, який вибирається на підставі потреб пацієнта для роботи на близьких і середніх відстанях.

Особливістю технології M.I.D. є те, що лінзи Zeiss Offecelens Plus і Zeiss Officelens Superb доступні в двох варіантах:

 • варіант Near – «поліпшена лінза для читання», забезпечує чіткий зір в діапазоні від відстані для читання (приблизно 40 см) до M.I.D. 2 метра.
 • варіант Room – «прогресивна лінза для приміщення» забезпечує чіткий зір в діапазоні від відстані для читання (приблизно 40 см) до M.I.D. 4 метра.

У лінзах Zeiss Offecelens Individual параметр M.I.D. вказується в діапазоні від 1 метра до 4 метрів. Це забезпечує ще більший комфорт при роботі на близьких і середніх відстанях.

- Технологія Free Form в лінзах.

Технологію FreeForm у виробництві лінз можна порівняти з індивідуальним пошиттям костюма в ательє. І в тому, і в іншому випадку готовий виріб точно відповідає індивідуальним параметрам замовника, і тому він в максимальному ступені буде задовольняти його запитам. Технологію FreeForm застосовують для поліпшення оптичних властивостей очкових лінз. Сьогодні технологія виготовлення лінз FreeForm вважається найперспективнішою, і за нею провідні виробники очкових лінз бачать велике майбутнє. Лінзи FreeForm - це індивідуально виготовлені лінзи, в дизайні яких часто враховуються параметри клієнта, форма і розміри обраної оправи, зорові переваги клієнта. Всі рецептурні лінзи від компанії Carl Zeiss виробляються за технологією FreeForm.

- Оптимізація лінз.

Технологія оптимізації очкової лінзи допоможе зробити вигляд лінзи більш естетичним. При великий рефракції плюсової очкової лінзи, за допомогою оптимізації можна зменшити її товщину. При різниці рефракції правої та лівої лінзи, за допомогою оптимізації лінзи, цю різницю можна вирівняти. За допомогою функції оптимізації немає обмежень при виборі оправи.

- Покриття для лінз.

Краще покриття для лінз DuraVision Platinum. Новітня розробка компанії Carl Zeiss саме міцне покриття для лінз DuraVision Platinum і DuraVision Back (для тонованих лінз). Лінза з даними покриттям ідеально прозора і демонструє підвищену стійкість до пошкоджень і подряпин. Багатофункціональне покриття DuraVision Platinum складається з 18 шарів, що забезпечують найвищу міцність лінз і легкість очищення, першокласні антирефлексні властивості, для більшої чіткості зображення.

Правильно підібрати офісні лінзи згідно з рецептом, потреб і в потрібному діапазоні цін допоможе продавець-консультант салону «Дом оптики».

Лінзи для окулярів - № 1
Ми проводимо спеціальні акції для клієнтів

Дізнайтеся про актуальну інформацію першим!

Фільтри
ВИ ОБРАЛИ
Офісні лінзи
від
до
Порівняння
Порівняння
Список бажань
Перелік бажань
050 985 86 54

Передзвоніть мені