baner

Безкоштовна доставка
при оплаті онлайн

baner
baner

Безкоштовна доставка
при оплаті онлайн

baner

Нічна корекція для дітей

post

Статистика свідчить про те, що в більшості випадків порушення зору у дітей є прогресуючими. Це відбувається з різних причин: око росте, діоптрії змінюються, постійні зорові навантаження впливають на сітківку ока. Перш за все, це стосується дітей 9-14 років, — в період особливо активного росту організму.

Офтальмологи всього світу рекомендують рефракційну терапію.

Застосування твердих нічних лінз у дітей дає можливість одночасного вирішення двох завдань: оптичної (корекція зору) і лікувальної (профілактика). З одного боку, відбувається поступова корекція зору аж до 100%. З іншого, — здійснюється стабілізація рефракції, завдяки чому вдається зупинити прогресування короткозорості — розвинути резерв акомодації і повністю зняти її спазм.

Призначення нічних лінз дітям робить тільки кваліфікований лікар-офтальмолог після ретельної діагностики зору і виявлення можливих протипоказань.

У чому полягає перевага нічної корекції?

По-перше, користування нічною лінзою повністю позбавляє дитину від будь-яких обмежень в денний час. Він може бігати, стрибати, перекидатися, плавати, і при цьому всіляко напружувати очі, що, не завжди можливо при носінні окулярів або контактних лінз. Це особливо актуально для рухливих діток, яким складно дотримуватися правил носіння окулярів і денних контактних лінз.

По-друге, дитина застрахована від переживань і стресів з приводу носіння окулярів і лінз, що, в свою чергу, виключає появу психологічних проблем.

По-третє, батькам простіше контролювати використання нічних лінз, що є гарантією того, що лінзи будуть надіті і зняті вчасно.

Показання та ефекти.

Використання нічних лінз рекомендовано дітям з 6 років, які мають проблеми із зором. Вони дозволяють добиватися максимальних результатів без застосування хірургічних методів, які призначаються тільки після досягнення 18-річного віку.

Після носіння нічних лінз дитина може знову повернутися до окулярів або звичайних контактних лінз. Зір не стане гірше після припинення користування лінзами, і вже буде залежати від подальшої корекції. Таким чином, результат корекції нічними лінзами має зворотній ефект.

Нічні лінзи виготовляються з якісного і сучасного газопроникного полімеру, пошкодити який не так просто, однак при цьому вони досить крихкі і не витримують падіння на тверді поверхні, тому при одяганні та знятті лінз вкрай бажано підкладати рушник або якусь м'яку тканину.

Щоб нічна корекція зору не була складною для дитини, батьки повинні стежити за дотриманням деяких правил:

  • Ретельно дотримуйтесь гігієни і дотримуйтесь інструкції по догляду (за посиланням).
  • Дотримуйтесь рекомендацій та інструкцій лікаря;
  • Носити нічні лінзи потрібно не менше 6-8 годин на добу. Саме за цей час досягається необхідний результат.
  • Дбайливо ставтеся до зору. Тривалі ігри за комп'ютером або перегляд телевізора не сприяють збереженню зору, і, тим більше, його поліпшенню.

Цікавлять нічні лінзи? У салоні «Дім оптики» висококваліфіковані лікарі-офтальмологи підберуть нічні ОК-лінзи вашій дитині.

«Дім оптики» м. Черкаси, вул. Хрещатик, 200, тел.: (067) 473-91-89
Запишіться на підбір нічних лінз прямо зараз.

СХОжІ МАТЕРІАЛИ

Акомодація — це здатність очей бачити однаково чітко різновіддалені предмети. Тренування акомодації потрібне, щоб поліпшити стан внутрішніх очних м'язів і зв'язкового апарату кришталика,...

Читати докладніше

Далекозорість або гіперметропія — це порушення зору, які потребують обов'язкової корекції. Це можуть бути, наприклад, окуляри або м'які контактні лінзи. За слабкого ступеня людина може н...

Читати докладніше
Порівняння
Порівняння
Список бажань
Перелік бажань
050 985 86 54

Передзвоніть мені