Апаратне лікування зору

Зір дитини активно розвивається до початку шкільного віку. Кращий час для контролю очей малюка - у віці 5-6 років. Як тільки батьки помітили, що дитина мружиться, не може розрізнити дрібні предмети або скаржиться на втому очей, слід негайно звернутися до дитячого лікаря-офтальмолога.  Погіршення зору слід діагностувати і лікувати якомога раніше. Це допоможе попередити очні захворювання: амбліопії, косоокість, порушення рефракції та інші.

Запис до лікаря-офтальмолога

Апаратне лікування очей - безпечний, безопераційний і ефективний комплекс послідовних процедур, який допомагає поліпшити зір і в деяких випадках навіть відмовитися від носіння окулярів. Лікування проходить в ігровій формі, що викликає у дитини позитивні емоції і дає планований результат.

Апаратна корекція зору є поширеним, а іноді, і єдиним способом боротьби з дитячими очними захворюваннями. Найчастіше це порушення координації роботи очних м'язів і оптичні патології.

Апаратне лікування зору: вартість у Харкові, Києві та Черкасах

Апаратне лікування зору, ціна якого може приємно здивувати, ви можете пройти в мережі салонів «Дом оптики» в Києві, Харкові та Черкасах. Ціна в салонах відрізнятися не буде.  Ознайомитися з прайсом можна нижче.

Найменування послуги

Тривалість процедури

Вартість, грн
Призначення апаратного лікування зору (зорова терапія)30 хв.300 
Повторний прийом після апаратного лікування20 хв.1

Апаратне лікування «Базовий курс» (10 процедур)

АМО-АТОС, приставка «Амбліо» и «Оголів'я», Каскад, Рубін, комп'ютерні програми

1 год.1500

Апаратне лікування «Базовий курс» (5 процедур)

АМО-АТОС, приставка «Амбліо» и «Оголів'я», Каскад, Рубін, комп'ютерні програми

1 год.750

Апаратне лікування «Базовий курс» (1 процедур)

АМО-АТОС, приставка «Амбліо» и «Оголів'я», Каскад, Рубін, комп'ютерні програми

1 год.190

Базовий курс + Реамед-А (10 процедур)

АМО-АТОС, приставка «Амбліо» и «Оголів'я», Каскад, Рубін, комп'ютерні програми, Реамед-А

1 год. 20 хв.2000

Базовий курс + Реамед-А (5 процедур)

АМО-АТОС, приставка «Амбліо» и «Оголів'я», Каскад, Рубін, комп'ютерні програми, Реамед-А

1 год. 20 хв.1000

Базовий курс + Візотронік  (10 процедур) - Харків

АМО-АТОС, приставка «Амбліо» и «Оголів'я», Каскад, Рубін, комп'ютерні програми, Візотронік

1 год. 20 хв.1900

Базовий курс + Візотронік (5 процедур) - Харків

АМО-АТОС, приставка «Амбліо» и «Оголів'я», Каскад, Рубін, комп'ютерні програми, Візотронік

1 год. 20 хв.950

Базовий курс + Реамед-А + Візотронік  (10 процедур) - Харків

АМО-АТОС, приставка «Амбліо» и «Оголів'я», Каскад, Рубін, комп'ютерні програми, Реамед-АВізотронік

1 год. 30 хв.2400

Базовый курс + Реамед-А + Визотроник (5 процедур) - Харків

АМО-АТОС, приставка «Амбліо» и «Оголів'я», Каскад, Рубін, комп'ютерні програми, Реамед-АВізотронік

1 год. 30 хв.1200

Реамед-А (10 процедур)

40 хв.1000
Візотронік (10 процедур) - Харків20 хв.800
Візотронік (1 процедура) - Харків20 хв.100

Адреси салонів «Дом оптики» з апаратним лікуванням зору:

Для проходження апаратного лікування очей в «Дом оптики» необхідно всього 5 дій:

 1. Записатися на прийом на dom-optiki.ua або по телефону салону.
 2. Пройти повне обстеження очей і отримати рекомендації лікаря-офтальмолога.
 3. Записатися на курс на зручний час.
 4. Пройти призначений курс апаратного лікування.
 5. Приїхати на повторний прийом до лікаря-офтальмолога для контролю результатів лікування.

Важливо! Підтримувати контакт з лікуючим лікарем-офтальмологом впродовж усього курсу лікування і після його закінчення.

Запис до лікаря-офтальмолога

Ефективність апаратного лікування зору залежить від:

 • Своєчасної діагностики зору. Чим раніше батьки звернуться до фахівця, тим ефективніше пройде лікування.
 • Правильно підібраного лікування. У салонах «Дом оптики» працюють кваліфіковані лікарі-офтальмологи, які спеціалізуються на лікуванні і корекції очних патологій у дорослих і дітей. Вони не тільки підберуть ефективне лікування, а й знайдуть підхід до маленького пацієнта.
 • Дотримання рекомендацій лікаря. Батьки повинні бути готові до того, що апаратне лікування може бути тривалим процесом і вимагати дисципліни як від дитини, так і від батьків. Після заняття на апаратах, пацієнт отримує обов'язкові домашні вправи. Їх виконання прискорить процес лікування і зробить його більш ефективним.

Як відбувається апаратне лікування у Харкові, Києві та Черкасах:

В салоні «Дом оптики» обладнаний спеціалізований кабінет апаратного лікування в Харкові, Києві та Черкасах. У призначений, оптимальний для пацієнта час, лікар проведе консультацію, а також повну діагностику зору. Визначить порушення, підбере корекцію і призначить ефективне лікування.

Курс апаратного лікування складається з 10 занять по 1,5 години. Кожен курс лікар-офтальмолог підбирає індивідуально, враховуючи показання і стан зору. Динаміка лікування строго контролюється, тому після кожного 10 заняття лікар проводить повторну діагностику.

Серії курсів можуть повторюватися в залежності від порушень зору і його динаміки. При стабілізації хвороби, це може бути раз в 6-12 місяців, або раз в 3 місяці при прогресуванні.

Показання до апаратного лікування:

Апаратне лікування набирає все більшої популярності, тому що  даний метод дозволяє допомогти пацієнтам, яким раніше була показана тільки операція.

 • Порушення рефракції. Апаратне лікування короткозорості, далекозорості, а також лікування астигматизму покращує гостроту зору та зупиняє прогресування хвороби.
 • Амбліопія або «синдром ледачого ока». Апаратне лікування амбліопії змушує очі «працювати». Це особливо важливо, тому що  можливість лікування є тільки в дитячому віці.
 • Косоокість. Лікування косоокості без хірургічного втручання дозволить відновити бінокулярний зір і виправити неправильне положення очей.
 • Астенопія і надмірне стомлення очей. При астенопії лікування апаратом допоможе зняти напругу з очних м'язів, зміцнить їх, а також попередить появу короткозорості.
 • Слабкість і недостатність акомодації. Апаратне лікування збільшить резерв акомодації і допоможе задіяти її при роботі на близькій відстані.

Апаратне лікування зору у дорослих і дітей змушує працювати зорову систему, налагоджує тонус м'язів, а також кровопостачання очей. Лікар може призначити курс лікування пацієнтові будь-якого віку, проте апаратне лікування зору є номером один саме у дітей.

Апаратна корекція зору у дітей

Апаратне лікування зору дитині лікар призначає індивідуально виходячи із симптомів, віку і ступеня розвитку патології. Це можуть бути заняття на апаратах і/або комп'ютерні програми.

Наприклад, лікування короткозорості або косоокості у дітей на апаратах, які транслюють на екран гру, дозволяють скоординувати роботу очей. Вони змушують мозок виправити нечітке зображення, поки дитина занурена в гру. Таким чином, апаратне лікування зору у дітей дозволяє безпечно і ефективно досягти необхідних результатів.

Особливо апаратне лікування зору рекомендовано проходити перед початком занять у школі, під час канікул. Це допоможе підготувати очі до навантажень.

Апаратне лікування очей у дорослих

Для дорослих також підходить апаратна корекція. Особливо офісним працівникам і тим, хто багато працює з комп'ютером і на близькій відстані, рекомендовано пройти курс лікування очей на апаратах. Заняття допоможуть позбутися від надмірного напруження акомодації і швидкої стомлюваності очей, а також збільшити працездатність.

У салонах «Дом оптики» апаратним лікуванням очей у дорослих і дітей займаються провідні фахівці:

Ольштинська Юлія Валентинівна, старший лікар-офтальмолог, дитячий лікар-офтальмолог, ортокератолог. Стаж роботи в оптиці 16 років.
Козир Олена Анатоліївна, дитячий лікар-офтальмолог, ортокератолог. Стаж роботи в оптиці 16 років, дитячим лікарем-офтальмологом - 23 роки.
Ломанова Наталія Анатоліївна, лікар-офтальмолог, дитячий лікар-офтальмолог. Стаж роботи в оптиці 14 років.
Колотухина Олена Віталіївна, лікар-офтальмолог, дитячий лікар-офтальмолог. Стаж роботи в оптиці 12 років.

Рибалко Алевтіна Володимирівна, лікар-офтальмолог, дитячий лікар-офтальмолог. Стаж роботи в оптиці 19 років.

Чернишова Анастасія Володимирівна, лікар-офтальмолог, дитячий лікар-офтальмолог. Стаж роботи в оптиці 9 років.

 

Апарати для лікування очей в Харкові, Києві, Черкасах

Кабінет апаратного лікування оснащений повним комплексом ефективного і сучасного обладнання:

Апаратне лікування за допомогою «Реамед-А»:

Лікування зору апаратом «Реамед-А» дозволяє досягти хороших результатів. Принцип дії апарату заснований на функціональному біоуправлінні. Прилад фіксує інформацію про роботу очей і енцефолограмму мозку, під час того, як дитина дивиться на зображення на екрані. Виходячи з отриманих даних прилад змінює контактність показуваного зображення, покращуючи роботу нейронів зорової кори.

 

 


Апаратне лікування за допомогою «АМО-АТОС» з приставкою «Амбліо» і «Оголів'я»:

Лікування зору апаратом «АМО-АТОС» з приставкою «Амбліо» і «Оголів'я» засновано на дії магнітотерапії. Магнітні поля апарату мають протизапальну, судинорозширювальну, протинабрякову та імуностимулюючу дію.

 

 

 

 

Апаратне лікування за допомогою приладу «Каскад»:

Корекція зору апаратом «Каскад» ефективно застосовується в боротьбі з очними патологіями. Прилад впливає колірними стимулами на око, завдяки чому тренується акомодація і розвиваються функціональні резерви.

  

  

  

 

Апаратне лікування за допомогою приладу «Рубін» (з джерелом живлення):

Апарат «Рубін» для спекл-стимуляції в червоному діапазоні довжин хвиль. Перевагою приладу є окремий тубус, який фіксує погляд пацієнта і не дозволяє йому відволікатися, особливо маленькому.

 

 

 

 

Апаратне лікування за допомогою комп'ютерних програм («Хрестики», «Павук», «Релакс», «Чайка», «Квітка», «Контур»)

Комп'ютерні програми дозволяють проводити лікування в ігровій формі. Цей вид апаратного лікування спрямований на тренування м'язів, поліпшення координації, зняття втоми і розвиток резервів очей у маленького пацієнта.

 

 

 

 


Апаратне лікування зору на Візотроніку (доступний в Харкові на вул.Пушкінській,42)

«Візотронік» - офтальмоміотренажер-релаксатор, призначений для лікування і попередження розвитку синдрому хронічної зорової втоми, комп'ютерного зорового синдрому, набутої короткозорості дітей, спазму акомодації у людей, що піддаються інтенсивномузоровому навантаженні (читання, письмо, робота з комп'ютером). Крім того, прилад показаний пацієнтам, зайнятим деякими видами праці або спорту, які вимагають високої зорової точності.

Тренажер дозволяє проводити лікування дорослим і дітям по трьом різним методикам з індивідуальним курсом від 10 до 15 занять. Потрібний ефект досягається внаслідок стійкого рефлекторного розслаблення циліарного м'яза, підвищення тренованості м'язів очей, поліпшення гемодинаміки, прискорення процесів відновлення, підвищення працездатності, активації адаптаційних резервів зорової системи.

Для проходження апаратного лікування очей в «Дом оптики» необхідно всього 5 дій:

 1. Записатися на прийом на dom-optiki.ua або по телефону салону.
 2. Пройти повне обстеження очей і отримати рекомендації лікаря-офтальмолога.
 3. Записатися на курс на зручний час.
 4. Пройти призначений курс апаратного лікування.
 5. Приїхати на повторний прийом до лікаря-офтальмолога для контролю результатів лікування.

Ми проводимо лікування очей апаратом тільки найвищої якості, розробленого відповідно до останніх тенденцій в світовій медицині.

Важливо! Підтримувати контакт з лікуючим лікарем-офтальмологом впродовж усього курсу лікування і після його закінчення.

Чекаємо на вас у «Дом оптики».

Адреси салонів «Дом оптики» з апаратним лікуванням зору:

Запис до лікаря-офтальмолога

 • Avatar
  Карина
  Июн 14, 2021

  Мы в январе 2021года проходили курс апаратного лечения .Хочу выразить благодарность персоналу, все на высшем уровне. Профессионализм, доброта, забота и улыбка всегда на устах у персонала. Хотим еще.

 • Avatar
  Лілія Дєлова
  Июн 11, 2021

  Мій син проходив апаратне лікування в усіх клініках міста Та після проходження в Дом Оптики ми залишились на стільки задоволені що проходимо тепер тільки тут

 • Avatar
  Виктория
  Июн 6, 2021

  Проходили курс аппаратного лечения в январе 2021. Остались очень довольны качеством.

 • Avatar
  Ліщук Лілія
  Июн 5, 2021

  Год назад моя дочь проходила курс аппаратного лечения в Харькове. Остались очень довольны. Спасибо большое нашему доктору Ломановой Наталье Анатольевне и всему персоналу " Дом оптики " за внимание, доброжелательность и профессионализм

 • Avatar
  Юлія
  Июн 4, 2021

  Моя дочка Влада(15 років) регулярно раз у рік проходить апаратне лікування зору в "Дім Оптики". Завдяки курсу з 10 процедур вдається стримувати зір від погіршення на протязі року, а відразу після курсу помітне значне покращення зору.

 • Avatar
  Олександр
  Июн 3, 2021

  Проходив курс апаратного лікування восени 2020 році. Залишився задоволеним результатом та роботою працівників. Планую пройти повторно курс у 2021 році)

 • Avatar
  Виктория
  Июн 3, 2021

  Добрый день, делали аппаратное лечение в Харькове ребёнку (7 лет), остались очень довольны. Аппараты новые и современные, персонал очень внимательный! Благодаря лечению корректируем и поддерживаем зрение ребёнка! Консультацией офтальмолога в доме оптики на ул. Пушкинская - остались очень довольны!!

 • Avatar
  Марина
  Июн 2, 2021

  У моєї доньки від народження поганий зір. Лікарі з інституту зору в Одесі порадили нам кожного року проходити апаратне лікування для підтримки очних м‘язів у себе в місті. До цього часу завжди проходили лікування в дитячій лікарні, але в часи пандемії вирішили шукати менш людяні місця. Дім Оптики виявився найбільш зручним рішенням. Нам сподобалося, що пацієнти майже не контактують один з одним. Усе лікування відбувається швидко і зручно. Можна обрати гожий для тебе час і не переривати лікування на вихідні. Окрема подяка за компетентний огляд лікаря-офтальмолога.

 • Avatar
  Виктория
  Июн 2, 2021

  Добрый день, очень остались довольны аппаратным лечением в Доме оптике. Аппараты современные и актуальные для поддержания зрения моего ребёнка. Наблюдаемся уже 2 года у офтальмолога данной сети.

 • Avatar
  Діна
  Июн 1, 2021

  Моя донечка, 7 років, проходила апаратне лікування у салоні на Антоновича в кінці 2020 року у чудової, фахової, приємної лікарки пані Дар'ї. Результатом лікування ми задоволені. Персонал салону доброзичливий і уважний. Дуже раджу цей салон! І обов'язково будемо продовжувати лікування тут надалі.

 • Avatar
  Елена
  Июн 1, 2021

  Проходим с сыном аппаратное лечение в «Доме Оптике» не первый год по рекомендации нашего офтальмолога! После прохождения курса наблюдается заметное улучшение! Персонал вежливый и внимательный, по окончанию процедур ребёнок всегда полон положительных эмоций! Летом планируем посетить Вас вновь!

 • Avatar
  Виталий Федоров
  Июн 1, 2021

  Пол года назад водил своего ребенка ,после контрольной проверки зрения ,увидели положительную динамику.Отчень довольны и будем приходить ещё согласно рекомендация врача .

 • Avatar
  Юлія
  Июн 1, 2021

  Апаратне лікування проходили вперше. Персонал чудовий! Син із задоволенням ходив на лікування. Рекомендую !!!

 • Avatar
  Людмила
  Июн 1, 2021

  Здравствуйте! Моя дочь 2 раза в год проходит аппаратное лечение в Доме оптики г.Черкассы. Зрение улучшилось. Персонал компетентный, вежливый доброжелательный. Спасибо большое за профессионализм, внимание и добросовестность !

 • Avatar
  Инна Волохова
  Июн 1, 2021

  Ребенку 5 лет впервые проходили аппаратное лечение. Довольны и результатом и отношением персонала. Казалось, что ребенок в таком возрасте, не сможет выдержать, но благодаря терпению персонала и желанию помочь и заинтересовать, все получилось! Спасибо за Ваш такой полезный труд!

 • Avatar
  Татьяна
  Июн 1, 2021

  Были на аппаратном лечении в ноябре. Дочке 10 лет. Все понравилось. Отношение хорошее. Доктор молодая, при этом очень внимательная. Аппараты мы проходим каждые 6-8 месяцев, здесь были первый раз и следующий раз прийдём.

 • Avatar
  Катерина
  Июн 1, 2021

  Регулярно проходит ребёнок аппаратно лечение и результат на лицо! Спасибо большое за профессиональный подход!

 • Avatar
  Елена Ковега
  Июн 1, 2021

  Проходили курс аппаратного лечения осенью 2020года. Все прекрасно, индивидуальный подход, новые аппараты. Моей дочери помогли, и зрение подняли)

 • Avatar
  Алина
  Май 31, 2021

  Недавно столкнулась с проблемой сильной боли в глазах, такого никогда не было. Обратилась к врачу-офтальмологу в дом оптики, мне посоветовали пройти курс аппаратного лечения зрения и покапать капли. Уже хожу 7-е занятие и мне стало гораздо легче. Я почти не замечаю дискомфорта в глазах. Результатом я довольна)