Апаратне лікування зору

Тільки у жовтні у Черкасах -20% на курс апаратного лікування. 01.10.22-31.10.22

Зір дитини активно розвивається до початку шкільного віку. Кращий час для контролю очей малюка - у віці 5-6 років. Як тільки батьки помітили, що дитина мружиться, не може розрізнити дрібні предмети або скаржиться на втому очей, слід негайно звернутися до дитячого лікаря-офтальмолога.  Погіршення зору слід діагностувати і лікувати якомога раніше. Це допоможе попередити очні захворювання: амбліопії, косоокість, порушення рефракції та інші.

Запис до лікаря-офтальмолога

Апаратне лікування очей - безпечний, безопераційний і ефективний комплекс послідовних процедур, який допомагає поліпшити зір і в деяких випадках навіть відмовитися від носіння окулярів. Лікування проходить в ігровій формі, що викликає у дитини позитивні емоції і дає планований результат.

Апаратна корекція зору є поширеним, а іноді, і єдиним способом боротьби з дитячими очними захворюваннями. Найчастіше це порушення координації роботи очних м'язів і оптичні патології.

Апаратне лікування зору: вартість у Черкасах

Апаратне лікування зору, ціна якого може приємно здивувати, ви можете пройти в мережі салонів «Дім оптики» в Черкасах. Ознайомитися з прайсом можна нижче.

Найменування послуги

Тривалість процедури

Вартість, грн
Призначення апаратного лікування зору (зорова терапія)30 хв.300 
Повторний прийом після апаратного лікування20 хв.1

Апаратне лікування «Базовий курс» (10 процедур)

АМО-АТОС, приставка «Амбліо» и «Оголів'я», Каскад, Рубін, комп'ютерні програми

1 год.1500

Апаратне лікування «Базовий курс» (5 процедур)

АМО-АТОС, приставка «Амбліо» и «Оголів'я», Каскад, Рубін, комп'ютерні програми

1 год.750

Апаратне лікування «Базовий курс» (1 процедур)

АМО-АТОС, приставка «Амбліо» и «Оголів'я», Каскад, Рубін, комп'ютерні програми

1 год.190

Базовий курс + Реамед-А (10 процедур)

АМО-АТОС, приставка «Амбліо» и «Оголів'я», Каскад, Рубін, комп'ютерні програми, Реамед-А

1 год. 20 хв.2000

Базовий курс + Реамед-А (5 процедур)

АМО-АТОС, приставка «Амбліо» и «Оголів'я», Каскад, Рубін, комп'ютерні програми, Реамед-А

1 год. 20 хв.1000

Реамед-А (10 процедур)

40 хв.1000

Адреси салонів «Дім оптики» з апаратним лікуванням зору:

Для проходження апаратного лікування очей в «Дім оптики» необхідно всього 5 дій:

 1. Записатися на прийом на dom-optiki.ua або по телефону салону.
 2. Пройти повне обстеження очей і отримати рекомендації лікаря-офтальмолога.
 3. Записатися на курс на зручний час.
 4. Пройти призначений курс апаратного лікування.
 5. Приїхати на повторний прийом до лікаря-офтальмолога для контролю результатів лікування.

Важливо! Підтримувати контакт з лікуючим лікарем-офтальмологом впродовж усього курсу лікування і після його закінчення.

Запис до лікаря-офтальмолога

Ефективність апаратного лікування зору залежить від:

 • Своєчасної діагностики зору. Чим раніше батьки звернуться до фахівця, тим ефективніше пройде лікування.
 • Правильно підібраного лікування. У салонах «Дом оптики» працюють кваліфіковані лікарі-офтальмологи, які спеціалізуються на лікуванні і корекції очних патологій у дорослих і дітей. Вони не тільки підберуть ефективне лікування, а й знайдуть підхід до маленького пацієнта.
 • Дотримання рекомендацій лікаря. Батьки повинні бути готові до того, що апаратне лікування може бути тривалим процесом і вимагати дисципліни як від дитини, так і від батьків. Після заняття на апаратах, пацієнт отримує обов'язкові домашні вправи. Їх виконання прискорить процес лікування і зробить його більш ефективним.

Як відбувається апаратне лікування у Черкасах:

В салоні «Дім оптики» обладнаний спеціалізований кабінет апаратного лікування в Черкасах. У призначений, оптимальний для пацієнта час, лікар проведе консультацію, а також повну діагностику зору. Визначить порушення, підбере корекцію і призначить ефективне лікування.

Курс апаратного лікування складається з 10 занять по 1,5 години. Кожен курс лікар-офтальмолог підбирає індивідуально, враховуючи показання і стан зору. Динаміка лікування строго контролюється, тому після кожного 10 заняття лікар проводить повторну діагностику.

Серії курсів можуть повторюватися в залежності від порушень зору і його динаміки. При стабілізації хвороби, це може бути раз в 6-12 місяців, або раз в 3 місяці при прогресуванні.

Показання до апаратного лікування:

Апаратне лікування набирає все більшої популярності, тому що  даний метод дозволяє допомогти пацієнтам, яким раніше була показана тільки операція.

 • Порушення рефракції. Апаратне лікування короткозорості, далекозорості, а також лікування астигматизму покращує гостроту зору та зупиняє прогресування хвороби.
 • Амбліопія або «синдром ледачого ока». Апаратне лікування амбліопії змушує очі «працювати». Це особливо важливо, тому що  можливість лікування є тільки в дитячому віці.
 • Косоокість. Лікування косоокості без хірургічного втручання дозволить відновити бінокулярний зір і виправити неправильне положення очей.
 • Астенопія і надмірне стомлення очей. При астенопії лікування апаратом допоможе зняти напругу з очних м'язів, зміцнить їх, а також попередить появу короткозорості.
 • Слабкість і недостатність акомодації. Апаратне лікування збільшить резерв акомодації і допоможе задіяти її при роботі на близькій відстані.

Апаратне лікування зору у дорослих і дітей змушує працювати зорову систему, налагоджує тонус м'язів, а також кровопостачання очей. Лікар може призначити курс лікування пацієнтові будь-якого віку, проте апаратне лікування зору є номером один саме у дітей.

Апаратна корекція зору у дітей

Апаратне лікування зору дитині лікар призначає індивідуально виходячи із симптомів, віку і ступеня розвитку патології. Це можуть бути заняття на апаратах і/або комп'ютерні програми.

Наприклад, лікування короткозорості або косоокості у дітей на апаратах, які транслюють на екран гру, дозволяють скоординувати роботу очей. Вони змушують мозок виправити нечітке зображення, поки дитина занурена в гру. Таким чином, апаратне лікування зору у дітей дозволяє безпечно і ефективно досягти необхідних результатів.

Особливо апаратне лікування зору рекомендовано проходити перед початком занять у школі, під час канікул. Це допоможе підготувати очі до навантажень.

Апаратне лікування очей у дорослих

Для дорослих також підходить апаратна корекція. Особливо офісним працівникам і тим, хто багато працює з комп'ютером і на близькій відстані, рекомендовано пройти курс лікування очей на апаратах. Заняття допоможуть позбутися від надмірного напруження акомодації і швидкої стомлюваності очей, а також збільшити працездатність.

У салонах «Дім оптики» апаратним лікуванням очей у дорослих і дітей займаються провідні фахівці:

Рибалко Алевтина Володимирівна, лікар-офтальмолог, ортокератолог, кандидат біологічних наук. Працює у «Дім оптики» оптики вже 20 років із самого відкриття. Лікар-офтальмолог з великим досвідом, займається підбором оптичної корекції будь-якої складності, може проконсультувати з будь-яких захворювань очей. Працює з дітками віком від 4 років. Закінчила курси з підбору нічної корекції. Алевтина Володимирівна дуже ретельно перевіряє зір з урахуванням усіх індивідуальних особливостей. Дуже уважна та тактовна у спілкуванні з пацієнтами.

Запис до лікаря-офтальмолога

Апарати для лікування очей в Черкасах

Кабінет апаратного лікування оснащений повним комплексом ефективного і сучасного обладнання:

Апаратне лікування за допомогою «Реамед-А»:

Лікування зору апаратом «Реамед-А» дозволяє досягти хороших результатів. Принцип дії апарату заснований на функціональному біоуправлінні. Прилад фіксує інформацію про роботу очей і енцефолограмму мозку, під час того, як дитина дивиться на зображення на екрані. Виходячи з отриманих даних прилад змінює контактність показуваного зображення, покращуючи роботу нейронів зорової кори.

 

 


Апаратне лікування за допомогою «АМО-АТОС» з приставкою «Амбліо» і «Оголів'я»:

Лікування зору апаратом «АМО-АТОС» з приставкою «Амбліо» і «Оголів'я» засновано на дії магнітотерапії. Магнітні поля апарату мають протизапальну, судинорозширювальну, протинабрякову та імуностимулюючу дію.

 

 

 

 

Апаратне лікування за допомогою приладу «Каскад»:

Корекція зору апаратом «Каскад» ефективно застосовується в боротьбі з очними патологіями. Прилад впливає колірними стимулами на око, завдяки чому тренується акомодація і розвиваються функціональні резерви.

  

  

  

 

Апаратне лікування за допомогою приладу «Рубін» (з джерелом живлення):

Апарат «Рубін» для спекл-стимуляції в червоному діапазоні довжин хвиль. Перевагою приладу є окремий тубус, який фіксує погляд пацієнта і не дозволяє йому відволікатися, особливо маленькому.

 

 

 

 

Апаратне лікування за допомогою комп'ютерних програм («Хрестики», «Павук», «Релакс», «Чайка», «Квітка», «Контур»)

Комп'ютерні програми дозволяють проводити лікування в ігровій формі. Цей вид апаратного лікування спрямований на тренування м'язів, поліпшення координації, зняття втоми і розвиток резервів очей у маленького пацієнта.

 

 

 

 

Для проходження апаратного лікування очей в «Дім оптики» необхідно всього 5 дій:

 1. Записатися на прийом на dom-optiki.ua або по телефону салону.
 2. Пройти повне обстеження очей і отримати рекомендації лікаря-офтальмолога.
 3. Записатися на курс на зручний час.
 4. Пройти призначений курс апаратного лікування.
 5. Приїхати на повторний прийом до лікаря-офтальмолога для контролю результатів лікування.

Ми проводимо лікування очей апаратом тільки найвищої якості, розробленого відповідно до останніх тенденцій в світовій медицині.

Важливо! Підтримувати контакт з лікуючим лікарем-офтальмологом впродовж усього курсу лікування і після його закінчення.

Чекаємо на вас у «Дім оптики».

Адреси салонів «Дом оптики» з апаратним лікуванням зору:

Запис до лікаря-офтальмолога

 • Avatar
  Карина
  Июн 14, 2021

  Мы в январе 2021года проходили курс апаратного лечения .Хочу выразить благодарность персоналу, все на высшем уровне. Профессионализм, доброта, забота и улыбка всегда на устах у персонала. Хотим еще.

 • Avatar
  Лілія Дєлова
  Июн 11, 2021

  Мій син проходив апаратне лікування в усіх клініках міста Та після проходження в Дом Оптики ми залишились на стільки задоволені що проходимо тепер тільки тут

 • Avatar
  Виктория
  Июн 6, 2021

  Проходили курс аппаратного лечения в январе 2021. Остались очень довольны качеством.

 • Avatar
  Ліщук Лілія
  Июн 5, 2021

  Год назад моя дочь проходила курс аппаратного лечения в Харькове. Остались очень довольны. Спасибо большое нашему доктору Ломановой Наталье Анатольевне и всему персоналу " Дом оптики " за внимание, доброжелательность и профессионализм

 • Avatar
  Юлія
  Июн 4, 2021

  Моя дочка Влада(15 років) регулярно раз у рік проходить апаратне лікування зору в "Дім Оптики". Завдяки курсу з 10 процедур вдається стримувати зір від погіршення на протязі року, а відразу після курсу помітне значне покращення зору.

 • Avatar
  Олександр
  Июн 3, 2021

  Проходив курс апаратного лікування восени 2020 році. Залишився задоволеним результатом та роботою працівників. Планую пройти повторно курс у 2021 році)

 • Avatar
  Виктория
  Июн 3, 2021

  Добрый день, делали аппаратное лечение в Харькове ребёнку (7 лет), остались очень довольны. Аппараты новые и современные, персонал очень внимательный! Благодаря лечению корректируем и поддерживаем зрение ребёнка! Консультацией офтальмолога в доме оптики на ул. Пушкинская - остались очень довольны!!

 • Avatar
  Марина
  Июн 2, 2021

  У моєї доньки від народження поганий зір. Лікарі з інституту зору в Одесі порадили нам кожного року проходити апаратне лікування для підтримки очних м‘язів у себе в місті. До цього часу завжди проходили лікування в дитячій лікарні, але в часи пандемії вирішили шукати менш людяні місця. Дім Оптики виявився найбільш зручним рішенням. Нам сподобалося, що пацієнти майже не контактують один з одним. Усе лікування відбувається швидко і зручно. Можна обрати гожий для тебе час і не переривати лікування на вихідні. Окрема подяка за компетентний огляд лікаря-офтальмолога.

 • Avatar
  Виктория
  Июн 2, 2021

  Добрый день, очень остались довольны аппаратным лечением в Доме оптике. Аппараты современные и актуальные для поддержания зрения моего ребёнка. Наблюдаемся уже 2 года у офтальмолога данной сети.

 • Avatar
  Діна
  Июн 1, 2021

  Моя донечка, 7 років, проходила апаратне лікування у салоні на Антоновича в кінці 2020 року у чудової, фахової, приємної лікарки пані Дар'ї. Результатом лікування ми задоволені. Персонал салону доброзичливий і уважний. Дуже раджу цей салон! І обов'язково будемо продовжувати лікування тут надалі.

 • Avatar
  Елена
  Июн 1, 2021

  Проходим с сыном аппаратное лечение в «Доме Оптике» не первый год по рекомендации нашего офтальмолога! После прохождения курса наблюдается заметное улучшение! Персонал вежливый и внимательный, по окончанию процедур ребёнок всегда полон положительных эмоций! Летом планируем посетить Вас вновь!

 • Avatar
  Виталий Федоров
  Июн 1, 2021

  Пол года назад водил своего ребенка ,после контрольной проверки зрения ,увидели положительную динамику.Отчень довольны и будем приходить ещё согласно рекомендация врача .

 • Avatar
  Юлія
  Июн 1, 2021

  Апаратне лікування проходили вперше. Персонал чудовий! Син із задоволенням ходив на лікування. Рекомендую !!!

 • Avatar
  Людмила
  Июн 1, 2021

  Здравствуйте! Моя дочь 2 раза в год проходит аппаратное лечение в Доме оптики г.Черкассы. Зрение улучшилось. Персонал компетентный, вежливый доброжелательный. Спасибо большое за профессионализм, внимание и добросовестность !

 • Avatar
  Инна Волохова
  Июн 1, 2021

  Ребенку 5 лет впервые проходили аппаратное лечение. Довольны и результатом и отношением персонала. Казалось, что ребенок в таком возрасте, не сможет выдержать, но благодаря терпению персонала и желанию помочь и заинтересовать, все получилось! Спасибо за Ваш такой полезный труд!

 • Avatar
  Татьяна
  Июн 1, 2021

  Были на аппаратном лечении в ноябре. Дочке 10 лет. Все понравилось. Отношение хорошее. Доктор молодая, при этом очень внимательная. Аппараты мы проходим каждые 6-8 месяцев, здесь были первый раз и следующий раз прийдём.

 • Avatar
  Катерина
  Июн 1, 2021

  Регулярно проходит ребёнок аппаратно лечение и результат на лицо! Спасибо большое за профессиональный подход!

 • Avatar
  Елена Ковега
  Июн 1, 2021

  Проходили курс аппаратного лечения осенью 2020года. Все прекрасно, индивидуальный подход, новые аппараты. Моей дочери помогли, и зрение подняли)

 • Avatar
  Алина
  Май 31, 2021

  Недавно столкнулась с проблемой сильной боли в глазах, такого никогда не было. Обратилась к врачу-офтальмологу в дом оптики, мне посоветовали пройти курс аппаратного лечения зрения и покапать капли. Уже хожу 7-е занятие и мне стало гораздо легче. Я почти не замечаю дискомфорта в глазах. Результатом я довольна)