Гарантійне обслуговування

Шановні клієнти! Здійснюючи замовлення (оправа, оптичні лінзи, робота майстра, рецепт на окуляри) в мережі салонів «Дом оптики», Ви отримуєте нові сучасні, виготовлені згідно з Вашим рецептом окуляри, які вимагають дотримання правил експлуатації і догляду за ними.

Умови гарантійного обслуговування:

1) Термін гарантійного обслуговування на медичні окуляри становить 1 рік, протягом якого вони підлягають гарантійному ремонту.

Попередження.

Гарантійний ремонт (коригування посадки, заміна носоупорів, гвинтів і гайок) не надається і продавець-консультант не приймає претензій до якості при:

 • Явному механічному впливі на оправу або лінзи.
 • При самостійно зробленому ремонті.
 • При вставці лінз в оправи, що придбані не в салоні «Дом оптики».
 • При вставці лінз у сторонній майстерні.
 • У випадку недотримання правил експлуатації окулярів.

Також оптика не несе відповідальності за рецепти на окуляри, що були виписані фахівцями сторонніх організацій (поліклініки, іншої оптики, медичного центру, тощо). 

Особливе попередження!!!

Безободкові медичні окуляри, виготовлені із застосуванням гвинтів і заглушок, мають менший запас міцності, тому гарантійне обслуговування не поширюється на цілісність вставлених в них лінз, якщо індекс лінзи 1,5.

2) Втрата декоративних каменів, металевих вставок та іншої декоративної фурнітури, вставлених в оправи і лінзи, не є підставою для віднесення окулярів до браку. Заміна декоративних каменів можлива протягом 2-х тижнів з моменту покупки.

3) Оскарження рецепта, виписаного лікарем, допустимо протягом 2-х тижнів після отримання готових окулярів.

4) Найчастіше виготовлені окуляри потребують додаткового регулювання посадки на обличчі, тому отримувати готове замовлення повинен саме Замовник. При видачі готових окулярів не Замовнику, ми не можемо гарантувати правильність посадки окулярів. Одержувач замовлення повинен повторно попередити Замовника про додатковий візит в салон оптики.

Мережа оптичних салонів «Дом оптики» надає гарантію на медичні окуляри при дотриманні наступних правил експлуатації:

 1. Окуляри повинні зберігатися у футлярі.
 2. Не кладіть окуляри лінзами вниз на тверду поверхню, щоб уникнути механічних пошкоджень.
 3. Лінзи окулярів слід протирати м'якою сухою серветкою.
 4. Не застосовуйте до окулярів значних механічних зусиль.
 5. По мірі необхідності проводити очищення окулярів за допомогою неабразивних чистячих засобів для оптичних лінз або легкого мильного розчину.
 6. Уникайте контакту Ваших окулярів  з агресивними засобами (антисептик, лак для волосся, ацетон, ртуть і ін.).
 7. Уникайте тривалого зберігання окулярів в умовах зниженої або підвищеної температури (оптимальна температура зберігання від 0 до 25 градусів).
 8. Окуляри слід знімати і надягати двома руками.
 9. Не носіть окуляри на голові.
 10. Зберігайте бланк Вашого замовлення протягом 1 року.

Правила експлуатації та догляду за сонцезахисними окулярами:

 1. Сонцезахисні окуляри повинні зберігатися у футлярі. Не кладіть сонцезахисні окуляри без футляра в сумку. Інші предмети (а також пісок, бруд, пил) можуть пошкодити поверхню лінз або деформувати оправу.
 2. Не кладіть сонцезахисні окуляри лінзами вниз на тверду поверхню, щоб уникнути механічних пошкоджень.
 3. Лінзи сонцезахисних окулярів слід протирати м'якою сухою серветкою.
 4. По мірі необхідності проводити очищення сонцезахисних окулярів слід за допомогою неабразивних чистячих засобів для оптичних лінз або легкого мильного розчину.
 5. Не застосовуйте до сонцезахисних окулярів значних механічних зусиль.
 6. Уникайте контакту Ваших окулярів з агресивними засобами (ацетон, ртуть і ін.). Виключіть потрапляння на лінзи всіляких хімічних розчинів: антисептика, лаків для волосся, спреїв, ацетону, парфумів. Якщо ж контакту не вдалося уникнути, дуже швидко промийте окуляри водою і протріть спеціальною м'якою серветкою.
 7. Не залишайте окуляри без захисту під прицілом сонячних променів (наприклад, на торпеді автомобіля).
 8. Не плавайте в окулярах у морі, океані - солона вода може зіпсувати покриття лінз окулярів та матеріал.
 9. Уникайте тривалого зберігання окулярів в умовах зниженої або підвищеної температури (оптимальна температура зберігання від 0 до 25 градусів).
 10. Сонцезахисні окуляри слід знімати і одягати двома руками.
 11. Не носіть окуляри на голові.
 12. Не ремонтуйте сонцезахисні окуляри самостійно, навіть якщо поломка на Ваш погляд незначна. Довіртеся професіоналам майстерень в спеціалізованій оптиці.
 13. Зберігайте бланк Вашого замовлення (Догові-квітанція і чек) протягом 1 року.