Які сонцезахисні окуляри носити взимку?
12Вересня
Основна вимога до правильних сонцезахисних окулярів - обов'язкова наявність захисту від ультрафіолету.
Лінзи можуть бути будь-які - пластикові або скляні, але обов'язково з захистом від ультрафіолету, про що зазначається в паспорті, який до них додається. До того ж є спеціальний тестер, зокрема, в нашому «Дом оптики», який дозволяє перевірити, повний або частковий в окулярах захист від ультрафіолету.
Наступний момент, на який необхідно звернути увагу - ступінь затемнення. Існує чотири категорії затемнення:
Перша - 15-% тонування, яка використовується в іміджевих окулярах і в окулярах для роботи за комп'ютером.
Друга - 30-% затемнення: це міський варіант, такі окуляри можна носити і в туман.
Третя - 60% тонування - розрахована на яскраве сонце, це окуляри для пляжу.
І четверта категорія - дуже темні, майже чорні окуляри призначені для гірськолижного спорту, щоб запобігти сліпучого ефекту від снігу і яскравого сонця. Такі окуляри в оптиках не продаються і категорично протипоказані при водінні авто.
- Для зими краще обирати другу або третю категорію затемнення, оскільки в цей період яскраве сонце буває нечасто, але ультрафіолет з-за хмар все ж проникає, - попереджає головний лікар «Дім оптики» Олена Анатоліївна Козир. - Існує думка: якщо немає сліпучого ефекту сонця - значить і окуляри носити не потрібно. Тим часом, найбільше ураження очей ультрафіолетом відбувається навесні і восени. Колір лінз може бути яким завгодно, крім червоного і рожевого, оскільки вони дратують сітківку ока і порушують сприйняття світла. Вітається класика - сірий, коричневий, сіро-зелений.
Передзвоніть мені
Швидкий запис
Онлайн запис
Вкажіть свої данні і менеджер зв‘яжеться з Вами у робочий час.
Ми обов'язково зв'яжемося з вами незабаром