Послуги майстра

Мережа салонів «Дім оптики» — це оптики, що надають повний спектр послуг, пов'язаний з корекцією зору, у тому числі збірку і ремонт окулярів, гарантійне обслуговування оправ і сонцезахисних окулярів. Салони обладнані майстернями, де під замовлення проводиться вставка лінз за індивідуальними параметрами, в оправи згідно з рецептом і персональним підходом до ваших вимог, зручності, форми обличя.

Майстри «Дім оптики» - кваліфіковані фахівці - мають професійну підготовку та багаторічний досвід і працюють на сучасному обладнанні виробництва Японії, Німеччини, Франції, що дозволяє з високою точністю виготовляти окуляри будь-якої складності в найкоротші терміни.

 

 

 

 

­

Що таке виготовлення окулярів у сучасній оптиці? Його можна розділити на кілька етапів:

Спочатку ви маєте пройти перевірку зору у лікаря-офтальмолога в оптиці.  Після перевірки лікар виписує рецепт на окуляри виходячи з ваших потреб, видає призначення на оптичні лінзи та рекомендації по їх дизайну. (Також ви можете пройти перевірку зору і в іншому лікувальному спеціалізованому закладі і прийти в оптику з готовим рецептом. Але гарантувати комфортний  зір в виготовлених окулярах у цьому випадку оптика вже не може).

 

 

 

Наступний крок - ви вибираєте підходящу оправу і дизайн оптичних лінз - в цьому вам допомагають продавці-консультанти.  В процесі діалогу консультант допоможе вирішити одну або кілька завдань для оптичних лінз, виходячи з роду діяльності, хобі або побажань клієнта.  Наприклад, Ви можете обрати лінзи для окулярів зі спеціальними покриттями для роботи за комп'ютером, комфортного водіння, фотохомними властивостями, підібрати тонування лінз і т.д.  Широкий асортиментний ряд і співпраця зі світовими лідерами у виробництві оптичних лінз, дозволить обрати найбільш підходящий варіант виходячи з потреб клієнта в потрібному ціновому діапазоні.

 

 

Після оформлення замовлення, майстер-оптик здійснює вставку замовлених лінз в обрану оправу.  У салонах «Дом оптики» окуляри виготовляються тільки на замовлення за рецептом.  Для більшої точності, особливо при вставці прогресивних, офісних і спортивних лінз, додатково використовується спеціальне обладнання I-Terminal від компанії CarlZEISS.  I-Terminal - це високоточна цифрова автоматична система центрування лінз в окулярах.  Прилад дозволяє побачити себев новій оправі, в кількох проекціях, розраховує індивідуальні параметри посадки оправи, які необхідні для індивідуального виготовлення сучасного дизайну ваших лінз.

 

 

Завершальним етапом є момент одержання замовлення, коли майстром перевіряється точність «посадки» ваших окулярів.  У разі необхідності, майстер корегує посадку оправи на обличчі, роблячи її для вас максимально зручною і комфортною.

Вартість послуг майстра з виготовлення окулярів формується з розрахунку вартості обраної оправи та вартості обраних оптичних лінз.

Окуляри, замовлені в салонах «Дом оптики», протягом 1 року перебувають на гарантійному обслуговуванні за умови дотримання правил експлуатації та догляду за окулярами, а також наявності конверта-замовлення на окуляри.  Протягом року з дати виготовлення, Ви можете поправити посадку окулярів, «підкрутити» завушники, якщо вони розбовталися за період використання окулярів, замінити носоупори.

Ремонт окулярів

Якщо у вас є улюблені окуляри, які Ви купували раніше, і розлучатися з ними ви поки що не готові, «Дом оптики» також здійснює ремонт ваших окулярів.  Протягом короткого часу, майстер може здійснити наступні послуги з ремонту окулярів:

  • замінити носоупори, гвинти на завушниках, гайки (за умови, що не зірвана різьба),
  • виправити посадку оправи на обличчі, зробити виправку,
  • замінити лінзи в окулярах для зору на нові згідно з рецептом,
  • замінити лінзи в сонцезахисних окулярах, в тому числі і на сонцезахисні з урахуванням вашого рецепта.
  • індивідуальне тонування оптичних лінз.
  • У салоні з майстернею ви також зможете здійснити терміновий ремонт оправ і сонцезахисних окулярів.

Перед прийняттям в роботу замовлення на ремонт, майстер візуально повинен оцінити його можливість і доцільність.

Майстерні салонів «Дім оптики» розташовані за адресами:

  • м. Харків: пр. Незалежності, 17
  • м. Київ: вул. Велика Васильківська, 114 (незабаром відкриття)
  • м. Черкаси: вул. Хрещатик, 200
  • м. Дніпро: пр. Яворницького,46

Ми розуміємо, на скільки важливі для Вас окуляри і постараємося зробити все можливе для того, щоб вони прослужили вам якомога довше.


Шановні клієнти! Зобов'язані вас попередити про те що ремонт окулярів і вставка лінз в оправи, що були в експлуатації понад гарантійного терміну, проводиться без гарантії на цілісність оправи.  Справа в тому, що такі оправи мають явні і неявні механічні пошкодження - мікротріщини, які утворюються в процесі експлуатації і ведуть до ризику появи більш серйозних ушкоджень в процесі ремонту.  Це правило також поширюється на оправи, куплені не в мережі салонів «Дом оптики». У разі поломки оправи в процесі ремонту, вартість виточених лінз не може бути відшкодована.  Такі випадки вкрай рідкісні, але перед прийомом замовлення на ремонт, співробітник оптики зобов'язаний проінформувати Вас про можливі ризики, які можуть виникнути в процесі роботи майстра і взяти підпис про Вашу згоду на ремонт окулярів або повторну вставку лінз в оправу за даних умов.