Контактні лінзи Bausch&Lomb

ВИ ОБРАЛИ
Bausch & Lomb
від
до

Нажаль, нічого не знайдено. Спробуйте використати менше фільтрів.

Контактні лінзи Bausch&Lomb

Бренд Bausch & Lomb з'явився понад 150 років тому. Спочатку це був невеликий магазинчик у Рочестері, відкритий двома комерсантами. Джон Бауш та Генрі Ломб самі створювали та продавали клієнтам оправи, лупи, високоточну оптику для мікроскопів, інші оптичні вироби.

Успішний розвиток бізнесу дозволив їм не тільки приділяти достатній час науковим дослідженням, а й найняти тямущих співробітників. Володіючи найновішими для того часу знаннями в галузі офтальмології, фахівці компанії Бауш і Ломб далеко обігнали конкурентів.

Компанія впровадила чимало інноваційних рішень у розробці прицілів для оптичних гвинтівок та сонцезахисних окулярів для військових. Брендом було створено об'єктиви для супутникової зйомки місячного ландшафту. Одним із перших в Америці виробник почав випускати м'які контактні лінзи.

Сьогодні велика корпорація продовжує роботу над розробкою та виробництвом засобів для догляду за очима. Товари компанії можна купити у 180 країнах світу. В Україні широко відомі серед офтальмологів та людей з дефектами зору лінзи Bausch and Lomb. Популярність продукції пояснюється високою якістю та широким асортиментом.

Види лінз компанії Bausch & Lomb

Випущені компанією Bausch & Lomb лінзи — це м'які вироби із силікон-гідрогеля та гідрогелю. Покупцям пропонуються:

  • контактні лінзи для корекції гіперметропії (дальнозоркості) та міопії (близорукості);
  • оптична продукція для корекції та лікування астигматизму, вікової далекозорості — пресбіопії;
  • кольорові коригувальні лінзи та кольорові декоративні лінзи.

У лінійці лінзи для очей Бауш і Ломб з різним періодом заміни:

  • одноденні лінзи;
  • лінзи пролонгованого носіння з необхідністю заміни через 6 днів 7 ночей;
  • лінзи, які можна носити 30 днів;
  • лінзи безперервного носіння, змінювати які потрібно раз на три місяці.

Вибирати лінзи Бауш енд Ломб для конкретного користувача необхідно з урахуванням рекомендацій офтальмолога. Навіть кольорові контактні лінзи Bausch & Lomb можуть мати лікувальні або коригувальні властивості. Тому самостійно "прописувати" собі таку продукцію категорично не рекомендується. Зверніться до салону "Дім Оптики" у вашому місті або за консультацією онлайн до фахівців компанії. Ми допоможемо вам вибрати і купити лінзи Bausch&Lomb, які вам ідеально підходять.

Також у магазині "Дім Оптики" ви можете замовити:

  • контейнери для зберігання лінз;
  • спеціальні та багатоцільові розчини для догляду за лінзами;
  • аксесуари.

Переваги лінз Бауш і Ломб

Лінзи виробника відомі далеко за межами США своєю якістю та ціновою доступністю. Продукція бренду добре підходить людям різних вікових категорій, пацієнтів зі схильністю до алергічних реакцій, із хронічними захворюваннями. Це підтверджено численними відгуками споживачів.

У виробництві задіяно лише безпечні сучасні матеріали. Всі процеси контролюються на різних етапах, тому виключено ризик заводського офтальмологічного браку продукції.

Контактні лінзи Bausch & Lomb допомагають підвищити якість життя людей із дефектами зору, відмовитися від окулярів, які впливають на сприйняття зовнішності людини. Вони зручні у використанні, не викликають дискомфорту і не вимагають періоду звикання.

Купити лінзи Бауш енд Ломб у "Домі Оптики"

Інтернет-магазин "Дім Оптики" пропонує продукцію виробника за вигідною ціною. Якщо вам більше до вподоби традиційний шопінг, будемо раді бачити вас у салонах "Дому Оптики". А якщо ви замовляєте лінзи онлайн, ми відправимо товар у Київ, Харків, Вінницю, Львів та інші міста України у найкоротші терміни. Доставка здійснюється перевіреними перевізниками з дотриманням правил транспортування крихкої продукції. Усі подробиці можна дізнатися за телефоном.

Контактні лінзи - № 1
Ми проводимо спеціальні акції для клієнтів

Дізнайтеся про актуальну інформацію першим!

Фільтри
ВИ ОБРАЛИ
Bausch & Lomb
від
до
Порівняння
Порівняння
Список бажань
Перелік бажань
050 985 86 54

Передзвоніть мені