Контактні лінзи Johnson & Johnson

ВИ ОБРАЛИ
Johnson&Johnson
від
до

Нажаль, нічого не знайдено. Спробуйте використати менше фільтрів.

Контактні лінзи Johnson & Johnson

Всесвітньо відома американська компанія Johnson & Johnson по праву вважається лідером серед виробників якісних та доступних контактних засобів, що дозволяють коригувати зір. Один із видів її діяльності — це виробництво контактних лінз під власною торговою маркою ACUVUE.

Особливості продукції

Контактні лінзи Джонсон і Джонсон, що випускаються під товарною маркою "Акув'ю", виготовляють із застосуванням технологій власної розробки Hydraclear та Lacreon (ноу-хау компанії), завдяки цьому засоби корекції зору, які пропонує виробник, гарантовано довго зберігають вологість. Це, у свою чергу, повністю виключає таке явище, як пересихання ока.

Як основу для виготовлення лінзи Johnson & Johnson задіють такі інноваційні матеріали — Narafilcon A і Senofilcon A, що наділяють готову продукцію такими чудовими властивостями:

  • тонкий і м'який шар контактної лінзи;
  • повітропроникність забезпечує доступ кисню до тканин ока.

 

Бренд ACUVUE, відомий м'якими корегуючими очними лінзами, користується популярністю не тільки у людей, яким потрібна корекція зору, а й у професійному середовищі у лікарів-окулістів.

Основні різновиди контактних лінз "Джонсон і Джонсон"

Асортимент продукції, що випускається під торговою маркою ACUVUE компанією Johnson & Johnson, відрізняється великою різноманітністю пропозицій. Продукти відрізняються дизайнерськими рішеннями форм, часом між заміною, умовами користування тощо. Найбільш популярними є:

  • ACUVUE Oasys 1-день. Це одноденна коригуюча оптика з підвищеним рівнем вологості (38 % вологи) та збільшеним параметром повітропроникності (121 Dk/t). Продукція призначена для людей, які ведуть активний спосіб життя.
  • 1 день TruEye. Виріб розрахований на один день користування в умовах міста, а також для активних користувачів персональних комп'ютерів і схожих з ними гаджетів.
  • 1 день Moist. Виготовлені з гіпоалергенного матеріалу Etafilcon A лінзи мають одноденний термін застосування. Призначені для людей із чутливими очима.
  • Oasys. М'які та комфортні лінзи із Senofilcon A, розраховані на двотижневе носіння. Оптимальне співвідношення ціна-якість.

Переваги продукції виробника

Заснована наприкінці XIX століття фірма "Джонсон енд Джонсон" (США) користується величезною популярністю у споживачів різних країн світу не тільки через широке асортимент товару і помірні ціни. Вся продукція, що випускається, відрізняється високою якістю, застосуванням передових технологій та інноваційних матеріалів.

Пропоновані брендом Johnson & Johnson лінзи мають такі чудові властивості, як м'якість, тонкість і повітропроникність, що забезпечує доступ кисню до очних тканин.

Відгуки численних користувачів контактних лінз цього американського бренду підтверджують, наскільки вони комфортні та зручні у процесі експлуатації.

Де можна придбати?

Інтернет-магазин "Дім Оптики" пропонує купити лінзи Джонсон і Джонсон в Україні за досить помірною ціною. Людей, які бажають не тільки зробити вигідну покупку, але й перевірити зір у досвідченого лікаря-офтальмолога, запрошуємо відвідати фірмовий салон у Києві, Харкові, Дніпрі чи у Черкасах. Покупці з інших міст можуть отримати онлайн консультацію фахівця. Доставка товару по Україні виконується у максимально короткі терміни.

Контактні лінзи - № 1
Ми проводимо спеціальні акції для клієнтів

Дізнайтеся про актуальну інформацію першим!

Фільтри
ВИ ОБРАЛИ
Johnson&Johnson
від
до
Порівняння
Порівняння
Список бажань
Перелік бажань
050 985 86 54

Передзвоніть мені